Reklama
Reklama

Dagmara Kaźmierska ujawnia prawdę o Edzi. „Drogi ludzi się rozchodzą”

Dagmara Kaźmierska (47 l.) i jej była przyjaciółka Edyta Nowak-Nawara (42 l.) nie są już w tak bliskich relacjach, jak kiedyś. Kaźmierska posądzała Edzię o gwiazdorski zapędy, które uznała za zagrożenie dla siebie. Teraz zaklina się, że złego słowa o niej nie powie…

Dagmara Kaźmierska, była sutenerka, a obecnie prężna bizneswoman,  jest najjaśniejsza gwiazdą emitowanego na antenie TTV reality show „Królowe życia”. Jej medialna kariera zaczęła się przypadkiem. Jak wspomina sama Dagmara, jej syn chciał zostać aktorem, więc zabrała go na casting. Syn wprawdzie nie zrobił tam wrażenia, za to Kaźmierska wpadła w oko reżyserowi Piotrowi Wąsińskiemu, który zachwycił się nią do tego stopnia, że postanowił stworzyć wokół niej i jej znajomych cały program. 

Reklama

Tak narodził się realisty show „Królowe życia”.  Do programu Dagmara wciągnęła dwoje swoich najbliższych przyjaciół: Jacka i Edytę Nowak, znaną jako Edzia. Jak potem wspominała w „Domówce u Dowborów”:


Dagmara Kaźmierska ujawnia prawdę o Edzi

Przyjaciółka Dagmary 3 lata temu wzięła ślub ze swoim narzeczonym Adamem Nawarą i z tej okazji  zdecydowała się na podwójne nazwisko i założyła konto na Instagramie. Z czasem jednak czuła przyjaźń Dagmary i Edzi zaczęła się rozluźniać. Jak wspominała w podcaście Dowborów rozgoryczona Dagmara, jednym z powodów był brak troski ze strony Edzi, jednak tym, co przelało czarę goryczy okazały się celebryckie ambicje Edyty. Dagmara zaczęła podejrzewać przyjaciółkę o to, że planuje wybić się na pierwszy plan:

W rozmowie z Jastrząb Post Dagmara uparła się kreować na szlachetną. Jak zapewnia, nie ma wobec Edzi żadnych szorstkich uczuć:

Dagmara, konsekwentnie kreując się na osobę o anielskim charakterze, wyznała przy okazji, że jest osobą na tyle dużego formatu, że obce są jej jakiekolwiek przejawy małostkowości  i liczy na to, że Edzi także:

Wierzycie?

Zobacz też:

Sebastian Fabijański przyznał się do zażywania narkotyków. Co mu grozi?

Książe Harry wygłosił przemówienie podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Królowe życia" | Dagmara Kaźmierska | Edyta Nowak-Nawara
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama