Reklama
Reklama

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z młodości. Jak nie ona!

Królowa życia" na zdjęciu z młodości, a konkretnie z czasów, gdy nie musiała się malować. Dostrzegacie naturalne piękno?

Dagmara Kaźmierska, była sutenerka z Kłodzka, a obecnie prężna bizneswoman jest niekwestionowaną gwiazdą emitowanego w TTV reality show „Królowe życia”. Jak kokieteryjnie przyznaje w wywiadach, o jej karierze zadecydował przypadek. 

Ona sama, jak ujawniła, zawsze była zbyt skromna, by pchać się do telewizji. Na szczęście producent programu wybił jej te obawy z głowy. Gdyby nie jego determinacja, Polacy byliby pozbawieni wglądu w barwne życie Dagmary, a chyba każdy przyzna, że byłaby to niepowetowana strata. 

Kaźmierska doskonale opanowała reguły rządzące show biznesem. Jest w pełni świadoma, że na wizerunek trzeba sobie zapracować i podsyca zainteresowanie swoją osobą również poza programem. Dba o to, by jej milion fanów na Instagramie nigdy się nie nudził.

Reklama

Dagmara Kaźmierska na zdjęciach z młodości

Olśniewa zdjęciami ze swoich egzotycznych urlopów, dzięki czemu Polacy, których nie stać na luksusowe wakacje, mogą zobaczyć, jak wygląda słońce.  Na jednym z ujęć Dagmara kusi dekoltem, przywodząc na myśl skojarzenia z włoską piosenkarką Sabriną, a na innych epatuje nabrzmiałymi ustami. Co jakiś czas Dagmara zamieszcza swoje zdjęcia z młodości, a konkretnie z czasów, gdy nie musiała się malować. Jedno z nich skomentowała nostalgicznie:

Rzeczywiście, trudno przeoczyć, że Dagmara rzadko występuje bez wspomnianej „szpachli”. Miała ją na sobie nawet pozując w szpitalnym łóżku tuż po operacji. Zobaczcie, jak wyglądała przed laty bez niej: 

Kryzys na granicy. Straż Graniczna ostrzega migrantów

Kaczyński odejdzie z rządu

***

Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez

znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Kwaśniewska dosadnie do koleżanki po fachu: Odwal się!


Maja Hyży kusi w koronkowej bieliźnie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy