Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dagmara Kaźmierska o własnych siłach pozuje na ściance! Co z jej stopami?!

Dagmara Kaźmierska wciąż walczy o odzyskanie pełnej sprawności po wypadku, któremu uległa w maju 2019 roku. Wygląda na to, że żmudne leczenie i rehabilitacja zaczęły przynosić efekty! Gwiazda pojawiła się na premierze filmu "Bad Boy" i zaskoczyła wszystkich!

Cudem nie zginęła w wypadku samochodowym, który wydarzył się w maju 2019 roku. Dagmara Kaźmierska z programu "Królowe życia" jest wdzięczna losowi za to, że żyje. 

Reklama

Jednak w tym fatalnym zdarzeniu bardzo ucierpiały nogi gwiazdy, która przeszła skomplikowane operacje, by w ogóle móc się poruszać. 

Od tego momentu wciąż walczy o to, by znów stanąć swobodnie na nogi i nie czuć bólu. Niestety, sprawa jest bardzo skomplikowana, a lekarze robią, co tylko mogą, by celebrytka odzyskała sprawność. 

Do tej pory Dagmara poruszała się na wózku inwalidzkim i wstawała z niego o kulach tylko na krótką chwilę. Jakie było zdziwienie zebranych na premierze filmu "Bad Boy", gdy Kaźmierska stanęła na ściance, pozując do zdjęć niemal o własnych siłach! 

Gwiazda podpierała się tylko jedną kulą i starała się uśmiechać do zdjęć mimo dyskomfortu jaki odczuwa. 

Uwagę również przyciąga stylizacja celebrytki, jaką wybrała na ten szczególny wieczór - czarna sukienka i... czarne spodnie z dziurą na kolanie. Całości dopełniały jasne botki na płaskiej podeszwie. Trzeba przyznać, że tylko Dagmara mogła wygrać tak ekstrawaganckie połączenie. 

***
 Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Królowe życia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje