Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała ukochanego?!

Ostatnio było głośno o tym, że Dagmara Kaźmierska z programu "Królowe życie" niedługo stanie na ślubnym kobiercu! Gwiazda jest jednak znana z tego, że lubi namieszać i wzbudzać zainteresowanie mediów. Tym razem pochwaliła się zdjęciem z pewnym nieznajomym. Czyżby to był przyszły pan młody?

W programie dała się poznać jako krzykliwa, stanowcza i z poczuciem humoru kobieta, która samotnie wychowuje syna Conana, owoc miłości do byłego męża.

Reklama

Choć może liczyć na wiernego przyjaciela Jacka, który często towarzyszy jej podczas nagrań, to nie jest on jej partnerem.  Do tej pory Dagmara niechętnie ujawniała kulisy swojego życia miłosnego przed kamerami, ale wygląda na to, że teraz uchyliła rąbka tajemnicy. 

Z jednego jej wpisu w mediach społecznościowych wynikało, że poznała kogoś i niedługo wraz z wybrankiem staną na ślubnym kobiercu. Do tej jednak pory nie wyjawiła, kim jest tajemniczy ukochany.

Dagmara jest znana z tego, że lubi wzbudzać kontrowersje i wywoływać skrajne emocje u swoich fanów. Dlatego nic dziwnego w tym, że gdy na jej profilu pojawiło się nowe zdjęcie z nieznajomym, w komentarzach zawrzało. 

"Czasem los przyciągnie do siebie całkowicie obcych sobie ludzi , którzy po godzinie czują jakby byli rodzeństwem. Nasze przypadkowe spotkanie nieco zmieniło Nam życie. Ale jak to mówią, NIE MA PRZYPADKOWYCH SPOTKAŃ..." - napisała Dagmara pod zdjęciem na którym tuli się do mężczyzny. 

Czyżby to właśnie był "ten jedyny"? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Królowe życia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje