Reklama
Reklama

Dagmara Kaźmierska: Ale sensacja! Niebywałe, co mówi o niej syn!

To, że Dagmara Kaźmierska (46 l.), najbardziej znana bohaterka kontrowersyjnego show „Królowe życia”, ma na swoim koncie wyrok za sutenerstwo i odsiadkę w Zakładzie Karnym we Wrocławiu, dawno przestało być tajemnicą. Ciekawe jest to, że jej jedyny syn Conan twierdzi, że celebrytka rodem z Kotliny Kłodzkiej siedziała - to jego słowa – za… niewinność!

Jeszcze zanim Dagmara Kaźmierska została skazana na trzy lata więzienia za sutenerstwo (sąd oddalił zarzut handlu ludźmi), szkolni koledzy wytykali Conana palcami, że jego mama jest dziwką, a tata siedzi za kratkami za zabójstwo. 

On zawsze stawał w obronie swej rodzicielki, a nawet groził rówieśnikom, że zabije każdego, kto powie o niej złe słowo. Gwiazda TTV bez ogródek opowiada o tym w książce pt. "Prawdziwa historia Królowej Życia“.

Z grzecznego chłopca - trudne dziecko

"Kiedy mnie zamknęli, dla Conana zaczął się horror. Psychika siadła mu zupełnie. (...) Conan nie był przygotowany na to, że mnie zabraknie, bo wcześniej nie rozstawaliśmy się ani na moment. Conan nigdy nie obudził się, żeby mnie przy nim nie było. Nie znał tego uczucia, że mamy nie ma blisko" pisze Kaźmierska. 

Reklama

I dodaje: "Dlatego kiedy mnie zabrakło, nic nie mogło mu mnie zastąpić. Z więzienia pisałam do niego codziennie po kilka pocztówek, żeby wiedział, że cały czas sercem jestem blisko, że ciągle o nim myślę. A on cały czas nosił ze sobą te kartki starannie zapakowane. Nigdy się z nimi nie rozstawał".

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska: Cała prawda o mężu "Królowej życia"! Ślub odbył się w areszcie!

Cierpiał na PTSD

Po kilku miesiącach odsiadki Dagmary Kaźmierskiej z jej synem było naprawdę źle. Biegli psychiatrzy stwierdzili u niego zespół stresu pourazowego - PTSD. Zaburzenie będące formą reakcji na skrajnie stresujące wydarzenie, które przekracza zdolności danej osoby do radzenia sobie i adaptacji - jak działania wojenne, katastrofy, kataklizmy żywiołowe, wypadki komunikacyjne. 

Orzekli, że potrzebna mu jest stała obecność matki. Na tej podstawie sąd postanowił wypuścić Dagmarę do domu, by zadbała o syna.

Chciała mu nieba przychylić

Królowa życia nazywa Conana złotym dzieckiem. On sam twierdzi, że nigdy nie miał żalu do matki o los, jaki mu zgotowała. Jest z niej bardzo dumny. Jednocześnie podkreśla, że rozłąka z nią, gdy poszła za kraty, to najgorsza rzecz, jaką przeżył w swoim dotychczasowym życiu. Gdy odzyskała wolność, był po pierwszej komunii.

Conan ma pełną świadomość tego, że jest oczkiem w głowie mamy. "Nigdy niczego mi w życiu nie brakowało. Samochód mam bardzo drogi, droższy od samochodu mamy. Ciuchy - wszystkie, jakie mogą być. Co mam powiedzieć? Mam wszystko, co chcę - laptopy, komputery, telefony“ - nie kryje.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska zachwyca się dziewczyną Conana! Piękna "synowa" zadebiutowała na ekranie!

Obecnie Conan Kaźmierski studiuje medycynę. Na swoje utrzymanie zarabia w "Królowych życia“ i w mediach społecznościowych (jego konto na Instagramie obserwuje ponad 200 tys. osób). W przyszłości chce zostać psychiatrą albo chirurgiem plastycznym. Deklaruje, że ponad połowę swoich dochodów będzie wysyłał na konto mamy.

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Zobacz także:

Anna Lewandowska sporo obnażyła na balu miliardera! Sensacyjne plotki to jednak prawda!

Emil Stępień przeprasza Dodę po rozprawie rozwodowej! "Byliśmy rodziną, wybacz mi moje błędy"

Sławek Uniatowski przez "wybryk" Barbary Kurdej-Szatan stracił pracę w TVP!


 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Conan Kaźmierski | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama