Reklama
Reklama

Córka Wiśniewskiego i Mandaryny zaskakuje wyglądem. Ma tylko 20 lat

Pierwsza córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny kończy niebawem 20 lat. Jak się okazało, dziewczyna odziedziczyła po słynnych rodzicach nie tylko urodę i osobowość, ale także... artystyczną duszę. Fabienne Wiśniewska marzy o tym, by zrobić oszałamiającą karierę w świecie sztuki. Ma już za sobą pierwsze sukcesy.

Michał Wiśniewski dumnym ojcem szóstej pociechy

Michał Wiśniewski może pochwalić się imponującą gromadką dzieci. W zeszłym roku przyszło na świat jego szóste dziecko, którego doczekał się ze swoją piątą żoną - Polą. Radosną nowiną lider Ich Troje pochwalił się w social mediach.

Reklama

Szczęśliwy wokalista w rozmowie z Pomponikiem przyznał, że zaraz po urodzeniu Falco (pierwszej pociechy z obecną małżonką), zakochani starali się o kolejnego potomka. Z powodu wcześniejszych komplikacji para była zaniepokojona i obawiała się, że tym razem znów pojawią się problemy przy porodzie. Na szczęście chłopiec urodził się cały i zdrowy.

A jak radzą sobie starsze dzieci Wiśniewskiego? 21-letni Xavier stawia już pierwsze kroki w show-biznesie i współpracował już m.in. z Roxie Węgiel. Ciekawe plany na przyszłość ma także jego młodsza siostra.

Fabienne Wiśniewska kończy 20 lat

Najstarsza córka czerwonowłosego muzyka kończy w tym roku już dwadzieścia lat! Fabienne Wiśniewska jest owocem miłości artysty z jego pierwszą żoną - Mandaryną. Pociecha lidera postanowiła pójść w ślady słynnych rodziców i także została artystką. Dziewczyna nie planuje jednak podbijać sceny muzycznej, chce za to zostać... malarką.  

"Fabienne zdała maturę i będzie się starała dostać na ASP. Ma bardzo wyraźnie określone cele i mimo że tańczyła wielokrotnie na mistrzostwach Polski czy Europy, traktuje to jako hobby. Ale oczywiście nie narzucę dziecku, kim ma być - zdradził jakiś czas temu Michał Wiśniewski w rozmowie z Pomponikiem.

Pierwszymi sukcesami córki w świecie sztuki pochwaliła się niedawno dumna mama Fabienne. Mandaryna na swoim instagramowym profilu zamieściła fotografię prac 20-latki i poinformowała fanów, że początkująca artystka spełniła swój pierwszy cel - dostała się na studia do ASP.

"Fabienne, jesteś wielka! Gratulacje. Tak jak sobie wymarzyłaś - ASP" - oznajmiła Marta Wiśniewska.

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny chce zostać artystką

Fabienne odziedziczyła po rodzicach nie tylko artystyczną duszę i osobowość. Patrząc dziś na zdjęcia dwudziestolatki trzeba przyznać, że dziewczyna przez lata bardzo się zmieniła i wygląda dziś jak kopia swojej sławnej mamy!

Córka frontmana Ich Troje może pochwalić się już sporym gronem wiernych fanów, którzy śledzą ją w mediach społecznościowych. Fabienne na Instagramie obserwuje już niemal 40 tysięcy internautów. Czy dziewczyna pójdzie w ślady rodziców i także zrobi oszałamiającą karierę?

Zobacz też:

Michał Wiśniewski te wakacje spędza tylko z córką. Niewiarygodne, gdzie się wybrali

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska budują dom. Kwota zwala z nóg 

Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski pogodzili się. "Nie ma żadnego topora"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Mandaryna | Fabienne Wiśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy