Reklama
Reklama

Córka Michała Wiśniewskiego zawstydziła ojca w mediach społecznościowych. "Rudy i jego kryzys wieku średniego"

Michał Wiśniewski zaskoczył ostatnio swoją córkę i opublikował w sieci jedną z jej prywatnych fotografii. To zdecydowanie nie spodobało się Etiennette, która od razu zareagowała na post lidera Ich Troje. Pomiędzy Wiśniewskimi doszło do małej sprzeczki, którą mogli śledzić internauci. Nastolatka w dosadny sposób sprowadziła swojego ojca na ziemię...

Michał Wiśniewski wychowa nowe pokolenie artystów?

Michał Wiśniewski (sprawdź!) spełnia się nie tylko jako showman, celebryta i wokalista wciąż popularnego zespoły Ich Troje, ale także jako ojciec pokaźnej gromadki pociech. Piosenkarz, który przez lata prowadził bardzo burzliwe życie miłosne, wraz z piątą żoną doczekał się swojego szóstego dziecka.

Reklama

Jak się okazuje, córki czerwonowłosego muzyka odziedziczyły po nim artystyczne zdolności i obie wiążą przyszłość z show-biznesem i sztuką.

Fabienne Wiśniewska, która jest owocem miłości założyciela Ich Troja z jego drugą żoną - Mandaryną - marzy o tym, by zostać malarką. Natomiast jej przyrodnia siostra Etiennette odkryła w sobie muzyczny słuch i zamiłowanie do występów na scenie - pomimo młodego wieku zdążyła już zaśpiewać w duecie z ojcem. Ponadto pracuje też nad własnymi kompozycjami.

Etiennette Wiśniewska zaskoczona zachowaniem ojca

Choć Michał Wiśniewski stara się utrzymywać dobre relacja z każdą ze swoich pociech, czasem w codziennych sytuacjach pojawiają się między nimi drobne spięcia. Ostatnio śmiałą wymianę słów pomiędzy liderem Ich Troje a jego córką mogli także śledzić na bieżąco internauci śledzący celebrytów w mediach społecznościowych.

Wszystko zaczęło się, gdy 51-latek opublikował na swoim instagramowy profilu zdjęcie córki, na którym wyraźnie widać jej aparat stomatologiczny: "Keep calm. Don’t be like your father (Zachowaj spokój, nie bądź jak twój ojciec - przyp. red.)" - napisał pod zdjęciem.

Córka Wiśniewskiego mocno podsumowała ojca: "Kryzys wieku średniego"

17-latka najwyraźniej nie podchwyciła jednak żartu i postanowiła w dosadny sposób odpowiedzieć swojemu tacie.

"Rudy i jego kryzys wieku "średniego". Co to za zdjęcie?" - zapytała oburzona, wbijając szpilę czerwonowłosemu muzykowi.

"No ty je zrobiłaś" - próbował załagodzić sytuację Michał Wiśniewski. Tłumaczenie na nic się zdało, bowiem początkująca gwiazda polskiej sceny znów wyraziła niezadowolenie z opublikowania przez ojca mało korzystnej fotografii.

"What... oh my god" - napisała wyraźnie zakłopotana Etiennette Wiśniewska. Sporą radochę z całej wymiany zdań miał za to jej 22-letni przyrodni brat Xavier Wiśniewski.

Czy słynny muzyk usunie fotografię ze swojego profilu? Etienette zapewne właśnie tego by chciała, ale cóż - ojcowie już tacy są.

Zobacz też:

Wiśniewski w końcu zabiera głos po coming oucie córki. Już tego nie ukrywa

Pola Wiśniewska wspomina trudne dzieciństwo. Żona Michała Wiśniewskiego już tego nie ukrywa

Michał Wiśniewski ma podwójne obywatelstwo. Jasno mówi o wyjeździe z Polski


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Etiennette Wiśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy