Reklama
Reklama

Córka Małysza nieoczekiwanie zniknęła z sieci. Ostatnie zdjęcie wymowne

Córka Adama Małysza przez długi czas była aktywna na Instagramie i regularnie dodawała posty oraz relacje. Od dwóch miesięcy jednak zupełnie przestała udzielać się w mediach społecznościowych. Co ciekawe, także Iza Małysz zaprzestała działalności na Instagramie.

W rodzinie Małyszów przez lata to Adam wiódł pierwsze skrzypce, jeśli chodzi o pojawianie się w mediach. Jego spektakularne sukcesy znane są chyba każdemu Polakowi i to właśnie one zapewniły mu rozgłos na cały kraj. Swego czasu nawet fani wystawali pod jego domem, żeby tylko zobaczyć przez chwilę gwiazdora skoków.

Małysz już dawno zakończył karierę, ale jego popularność wciąż się utrzymuje. Co więcej, z czasem sławę zdobyła także jego żona, Izabela, która wystąpiła nawet w "Tańcu z gwiazdami", a także córka Karolina. Gdy młoda kobieta dwa lata temu wychodziła za mąż, o jej ślubie rozpisywały się wszystkie media.

Reklama

Córka Małysza zniknęła z sieci

Karolina Małysz założyła konto na Instagramie i zgromadziła tam ponad 20 tys. obserwatorów. Początkowo jej profil był prywatny, z czasem otworzyła go dla fanów. Córka utytułowanego skoczka dzieliła się z obserwatorami fotkami z wjazdów, miała także kilka współprac reklamowych.

Nieoczekiwanie w wakacje niemal całkowicie zniknęła z sieci. Jej ostatni post jest z końca lipca. Na zdjęciu widzimy Karolinę Małysz z mężem. Zakochani pozują razem na tle rzeki w niemieckim Dusseldorfie. Wcześniej z kolei zwiedzali Drezno.

Od tego czasu na profilu Karoliny Małysza zagościła cisza. Co ciekawe, również jej mama, Iza Małysz, przestała dodawać posty na Instagramie. Jej ostatni wpis pochodzi aż z kwietnia. Żona Adama, której profil obserwuje prawie 40 tys. osób, od czasu do czasu dodaje jednak instastory.

Adam Małysz pozostaje aktywny na Instagramie

W sieci pozostaje aktywny za to Adam Małysz. Na jego profilu regularnie pojawiają się nowe zdjęcia, a także instastory.

Wygląda więc na to, że żona i córka postanowiły po prostu zrobić sobie przerwę, do czego zresztą mają pełne prawo.

Zobacz też:

Oszałamiające zarobki polskich skoczków narciarskich. Adam Małysz i Kamil Stoch zgromadzili niezły majątek!

Adam Małysz obchodzi 45. urodziny! Czym się dzisiaj zajmuje? "Orzeł z Wisły" to człowiek wielu talentów


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Małysz | Adam Małysz | Izabela Małysz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy