Reklama
Reklama

Córka Joanny Krupy chora? Modelka opublikowała poruszający wpis

Joanna Krupa (43 l.) to jedna z najpopularniejszych modelek w Polsce. Kobieta ostatnio przechodzi dość trudny okres. Niedawno bowiem poinformowała, że rozstała się z ukochanym. Jak się okazuje to nie koniec smutnych rewelacji. 43-latka dodała niepokojący post, w którym wyjawiła, iż jej córka jest chora.

Joanna Krupa rozstała się z mężem

Od jakieś czasu w mediach pojawiały się plotki na temat rzekomego rozstania Joanny Krupy z ukochanym. Gwiazda w wielu wywiadach określała mężczyznę "ojcem dziecka", a nie jak miała w zwyczaju "mężem".

W zagranicznej prasie już parę miesięcy temu można było przeczytać o kryzysie w małżeństwie modelki. Jej mąż miał nawet złożyć pozew do sądu. Kiedy tylko ta informacja obiegła sieć, Krupa postanowiła wydać oświadczenie. Jakby tego było mało, Joanna ma kolejny problem na głowie. Mianowicie chorobę córki.

Reklama

Córka Joanny Krupy zachorowała

Na instagramowym koncie Joanny Krupy pojawiła się fotografia, na której widać modelkę trzymającą na rękach córeczkę. Zdjęcie z małą Ashą wywołało wśród obserwatorów Joanny ogromne zaniepokojenie. Dodatkowo opis, który umieściła pod fotografią gwiazda, również niepokoi.

"Macierzyństwo to eksperyment, jak długo organizm może funkcjonować bez odpowiedniego snu i odżywiania, napędzany wyłącznie kawą, adrenaliną i dziecięcym uśmiechem. To już 6 dzień lol" - napisała Krupa.

Siostra Joanny Krupy postanowiła skomentować fotografię. Z wpisu kobiety można wywnioskować, że dziecko zachorowało.

"Biedna mała Asha" - napisała Marta Andretti.

Joanna Krupa szczerze o częstych rozstaniach z córką

Joanna Krupa jest bardzo aktywna. To modelka, aktorka, prezenterka oraz aktywistka, która ma bardzo napięty grafik. Niedawno w rozmowie z dziennikarzami "Party" wyjawiła, że jej mała córeczka źle znosi rozstania.

"Ona tęskni, jeszcze jest za mała, żeby to naprawdę mi powiedzieć, zawsze jest obrażona. Dzwonię do niej na FaceTime, a ta w drugą stronę, nie chce na mnie nawet popatrzeć" - wyznała aktorka.

Zobacz też:

Joanna Krupa o częstych rozstaniach z córką. "Zawsze jest obrażona. Nie chce na mnie nawet popatrzeć"

Mąż Joanny Krupy w szpitalu na oddziale onkologicznym! Wyjawił kulisy

Krzysztof Krawczyk rozstał się ze swoją żoną? "Po rozwodzie wylądowaliśmy w łóżku"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy