Reklama
Reklama

Córka Ewy Gawryluk przemówiła. Oto, co sądzi o sekretnym ślubie mamy

Maria Błaszczyk, jedyna córka Ewy Gawryluk (56 l.) i Waldemara Błaszczyka (51 l.) ma już 24 lata, pomysł na karierę i własne życie. Jak się niedawno okazało, jej mama też…3 tygodnie temu media obiegła niespodziewana wieść o ślubie aktorki, który udało się utrzymać w całkowitym sekrecie. Maria Błaszczyk ujawniła, jak się czuje w obliczu decyzji mamy o rozpoczęciu nowego etapu życia.

1 czerwca Ewa Gawryluk kompletnie zaskoczyła wszystkich publikując zdjęcia ze ślubu, na dodatek własnego. Przygotowania do ceremonii udało się państwu młodym utrzymać w całkowitym sekrecie. 

Dyskrecją zaimponowali również goście, wśród których było kilkoro celebrytów, w tym Karol Strasburger i Aneta Zając

Reklama

Ewa Gawryluk zaskoczyła decyzją

Dopiero po kameralnej ceremonii, która odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego, Gawryluk pokazała na Instagramie migawki z uroczystości. Z podpisu, który zamieściła pod relacją można było wywnioskować, kto jest jej wybrankiem:  

„A teraz na serio…Państwo Domanieccy…”

Dzięki temu, że wymieniła nazwisko męża, stało się jasne,  że aktorka należy do zwolenniczek długotrwałych związków. To właśnie z Piotrem Domanieckim, byłym trenerem Legii, a obecnie trenerem bramkarzy Stali Stalowej Woli, zaczęła się spotykać po rozwodzie z Waldemarem Błaszczykiem.

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk mają dorosłą córkę

Gawryluk i Błaszczyk byli parą z 22-letnim stażem. Kiedy pod koniec 2021 roku postanowili się rozstać, przesłali do „Dzień Dobry TVN” wspólne oświadczenie, w którym zapewnili, że nie pozwolą mediom ani plotkarzom zniszczyć łączącej ich przyjaźni i wzajemnego szacunku. 

Jedyna córka aktorskiej pary, Maria, przyszła na świat rok po ślubie rodziców. Teraz ma już 24 lata i własny pomysł na życie. Jak wyjaśniła w rozmowie z Plejadą, nie łączy go jednak z aktorstwem. Na podstawie doświadczeń wyniesionych z domu uznała, że to niewdzięczny  i stresujący zawód:

"Bardzo nie lubię być przed kamerą i w centrum uwagi. Aktorstwo nigdy mnie nie kręciło. To trudny zawód, w którym ciężko się wybić". 

Interesuje się za to malarstwem i muzyką. Grała nawet na basie w zespole muzycznym, ale musiała z tego zrezygnować, bo nie wystarczało jej czasu na studia. Jak ujawnia, po uzyskaniu dyplomu magistra, chce kształcić się dalej, a w przyszłości współtworzyć sukces innych:

„Chciałabym skończyć studia podyplomowe na kierunku digital media i zajmować się marketingiem w social mediach. Nie chcę być instagramową influencerką, bardziej kręci mnie ta techniczna strona, czyli prowadzenie social mediów innych osób”. 

Maria Błaszczyk komentuje ślub mamy

Córka Ewy Gawryluk ma też niezwykłą pasję. Interesuje się charakteryzacją filmową i chętnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia swoich prac. A ponieważ charakteryzatorzy największe pole do popisu mają w stylistyce horroru, Maria, jak sama ujawniła, często otrzymuje rady, by poszukała opieki terapeuty lub egzorcysty. 

Na temat powtórnego zamążpójścia mamy, Maria ma wyrobioną opinię. Jak wyznała, cytowana przez Świat Gwiazd:

„Jak najbardziej popieram decyzję mamy. Akceptuję, bo jest dorosłą osobą i świadomą, co robi. Ona wie, że każdego dnia ją wspieram”. 

Sama Gawryluk też sprawia wrażenie zadowolonej ze zmiany stanu cywilnego. Tak w każdym razie można wnioskować z udzielonej przez nią, zagadkowej miejscami, wypowiedzi dla „Złotej sceny”. Jak wyznała aktorka:

„Czuję się bardzo dobrze w małżeństwie, bo nikt mnie do tego nie zmuszał. Jestem szczęśliwa, spełniona”. 

Zobacz też:

Ewa Gawryluk wyprawiła skromne wesele. "Nie organizowałam szopki"

Ewa Gawryluk przeszła samą siebie. Gdy weszła, ludzie osłupieli. Wszyscy patrzyli na jedno

Nigdy nie jest za późno na ślub? Te gwiazdy udowadniają, że wiek to tylko liczba!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Gawryluk | Waldemar Błaszczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy