Reklama
Reklama

Ewa Gawryluk przeszła samą siebie. Gdy weszła, ludzie osłupieli. Wszyscy patrzyli na jedno

Na początku czerwca Ewa Gawryluk (56 l.) wprawiła wszystkich w osłupienie. Aktorka wzięła sekretny ślub, co było zaskoczeniem o tyle, że dotąd nikt nie wiedział nawet, że z kimś się spotyka. Od tego momentu minęło już trochę czasu i widać, że gwiazda rozkwita w małżeństwie. Ostatnio pojawiła się na premierze platformy streamingowej Max, gdzie zachwyciła wszystkich. Miłość dodaje skrzydeł?

Ewa Gawryluk wzięła sekretny ślub

Wielkie poruszenie w sieci wywołał wpis, który 1 czerwca opublikowała na Instagramie Ewa Gawryluk. Piękna aktorka dotąd trzymała swoje życie prywatne z dala od mediów, więc nikt nie wiedział nawet, że z kimś się spotyka. Wiadomo było natomiast, że 3 lata temu zakończyła 20-letnie małżeństwo z Waldemarem Błaszczykiem. Dla fanów gwiazdy był to szok, bowiem małżonkowie uchodzili za parę idealną, bez afer i skandali na koncie.

Nic więc dziwnego, że kiedy Ewa Gawryluk pokazała światu kadry z Urzędu Stanu Cywilnego, media od razu zaczęły rozpisywać się na ten temat. Artystka sama była natomiast zdecydowanie mniej wylewna w słowach:

Reklama

 "A teraz na serio...Państwo Domanieccy..." - napisała krótko.

Ewa Gawryluk promienieje na niebieskim dywanie

Od sekretnego ślubu minęło ledwie kilka dni, natomiast od razu widać, że aktorka nie próżnuje.

Ewa Gawryluk była jedną z gwiazd, które pojawiły się na poniedziałkowej premierze platformy streamingowej Max. Kiedy tylko weszła na niebieski dywan, wszystkie oczy od razu były skierowane prosto na nią. Gwiazda postawiła na elegancką stylizację, która perfekcyjnie podkreśliła wszystkie atuty jej sylwetki.

Aktorka postawiła na perłowy komplet z delikatnego, zwiewnego i nieco połyskującego materiału, który pięknie mienił się w światłach reflektorów. Wyjątkowo teraz modne szerokie spodnie połączyła z luźną kurtką. Do tego dobrała dopasowane kolorystycznie buty z odkrytymi palcami i torebkę w kolorze złamanej bieli.

W kwestii biżuterii Gawryluk zdecydowanie nie zaszalała. Wygląda na to, że aktualnie największa ozdobą jest dla niej symbol jej miłości, czyli ślubna obrączka. Nie sposób zaprzeczyć, że to właśnie ten element stroju przyciągał największą uwagę. 

Zobaczcie, jak prezentowała się Ewa Gawryluk na poniedziałkowym wydarzeniu. Klasa?

Zobacz także:

Ledwo wyszła za mąż, a już mierzy się z aferą. Tak zareagowała Gawryluk…

A jednak to nie były plotki o związku z Piotrem. "Moje serce jest zajęte"

Połączyło ich gorące uczucie. Nagle całe życie Ewy Gawryluk legło w gruzach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Gawryluk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama