Reklama

Reklama

Reklama

Córka Dereszowskiej ma już 14 lat. Podobna do mamy?

Anna Dereszowska (41 l.) parę dni temu świętowała urodziny swojej córki. Okazuje się, że dziewczynka skończyła właśnie 14 lat. Na wydarzeniu nie zabrakło wielkiego tortu oraz prezentów, a cała impreza odbyła się na Mazurach. Zobaczcie, jak wygląda córka aktorki.

Anna Dereszowska to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Na swoim koncie ma wiele interesujących ról. Prócz udziału w filmach czy serialach, bardzo chętnie dzieli się ze swoimi fanami fotografiami z życia prywatnego. Niedawno na jej instagramowym koncie pojawiły się zdjęcia z urodzin jej córki.

Anna Dereszowska świętuje urodziny córki

Anna Dereszowska imprezę 14-latki świętowała na Mazurach. Gwiazda przygotowała wielki tort bezowo-owocowy. Szczęśliwa aktorka opublikowała również kilka fotografii na swoim instagramowym koncie. Na zdjęciach widzimy ją wraz z pociechą. Okazuje się, że 14-latka już przerosła znaną mamę. Dziewczynka jest o 10 centymetrów wyższa od swojej znanej mamy.

Reklama

Aktorka bardzo się wzruszyła, ponieważ w opisie fotografii dodała bardzo urzekający opis.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów aktorki. Większość była zachwycona starannością, z jaką została przygotowana cała impreza. Znaleźli się i tacy, którzy stwierdzili, że Dereszowska sama wygląda jak czternastolatka.

Anna Dereszowska - dzieci

Anna Dereszowska przez jakiś czas była w związku z aktorem Piotrem Grabowskim. To właśnie z nim doczekała się najstarszej córki Leny.

Z fotografem Danielem Duniakiem, z którym jest obecnie w związku ma dwóch synów Maksymiliana, który urodził się w 2015 roku oraz Aleksandra urodzonego w 2021 roku.

Zobacz też:

Bosak o chorobie. W Polsce nikt nie dawał mu większych szans. "Chciałem zniknąć"

Katarzyna Cichopek padła ofiarą celebrytów? To oni mogli założyć podsłuchy
Antoni Królikowski całował się z kochanką na ulicy. Już nie zamierza się ukrywać?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy