Reklama
Reklama

Anna Dereszowska pokazała synów i nową fryzurę

Anna Dereszowska (41 l.) zamieściła na Instagramie zdjęcie z synami: Maksymilianem i Aleksem. Przy okazji pokazała nową fryzurę i zareklamowała książkę dla dzieci, którą właśnie wydała w formie audiobooka. Powinna oznaczyć wpis jako promocyjny?

Anna Dereszowska jest mamą trojga dzieci. Ojcem jej 13-letniej córki Leny jest aktor Piotr Grabowski. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Być może zawiniły też media, które bezlitośnie omawiały publicznie szczegóły rozwodu Grabowskiego i budowania nowego związku z Dereszowską na gruzach pierwszego małżeństwa

9 lat temu aktorska para ostatecznie się rozstała. Obecnie aktorka jest w związku z fotografem Danielem Duniakiem, z którym ma pięcioletniego syna Maksa. 7 lat temu przyjęła oświadczyny partnera, ale zaręczyny do tej pory nie zakończyły się ślubem. 

Reklama

Za to na świat przyszedł drugi synek pary. Jak Dereszowska dała do zrozumienia na początku ciąży, był w tym element zaskoczenia. Jak wyznała, jej partner na tę radosną wieść zareagował spostrzeżeniem:

Aktorka, jak sama ujawniła w rozmowie z "Party", też miała obawy:

W wywiadzie dla „Vivy” wyznała, że późne macierzyństwo ma mnóstwo zalet, ale też odrobinę wad:

Anna Dereszowska pokazała zdjęcie synów

Rzeczywiście, jak wynika ze zdjęć, zamieszczanych przez aktorkę na Instagramie, najwięcej radości sprawia jej spędzanie czasu w domu, z dziećmi i psami. Ostatnio pokazała zdjęcie, na którym za jednym zamachem pochwaliła się nową fryzurą, tym, że dzieci szybko rosną i audiobookiem, jaki nagrała:

Zobacz też:

Doda odkryła prawdziwą twarz Magdy Gessler. Jak wspomina współpracę?

Książę Louis kończy 4 latka. Opublikowano urocze zdjęcie

Pentagon jest zachwycony cyberwojną Elona Muska z Putinem

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama