Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Córka byłego męża Jolie oskarżona o morderstwo!

Amanda Brumfield, najstarsza córka gwiazdora Hollywood Billy'ego Boba Thorntona, została w środę oficjalnie oskarżona o morderstwo pierwszego stopnia i znęcanie się nad dzieckiem.

Jak podaje portal People.com, zarzuty postawione kobiecie mają związek ze śmiercią rocznej dziewczynki, którą Brumfield opiekowała się w październiku 2008 roku.

Reklama

29-latka przebywa w zakładzie karnym Orange County Jail na Florydzie od momentu jej aresztowania na początku czerwca. Podczas przesłuchania przez policję Brumfield zeznała, że dziewczynka, którą opiekowała się jesienią ubiegłego roku upadła i uderzyła się w głowę. Kobieta zadzwoniła na pogotowie dopiero po dwóch godzinach od rzekomego wypadku, kiedy jej próby ocucenia dziecka nie przyniosły rezultatu.

Wyniki sekcji zwłok dziewczynki wykazały jednak głęboki uraz czaszki, co wskazuje nie na nieszczęśliwy wypadek, ale na zabójstwo. Jak wyjaśnili przedstawiciele miejscowej policji, zeznania Brumfield nie są zgodne z obrażeniami, jakie odniosła ofiara.

W dniu aresztowania Brumfield rzecznik prasowy 53-letniego Thorntona, byłego męża Angeliny Jolie, powiedział w wywiadzie dla telewizji CNN, że gwiazdor od dawna nie utrzymuje kontaktów z córką.

Dowiedz się więcej na temat: Billy Bob Thornton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje