Reklama
Reklama

Córka Borysa Szyca kończy 17 lat. Jak dziś wygląda?

Borys Szyc (43 l.) złożył życzenia swojej córce Soni Wiktorii, która 7 stycznia kończy 17 lat. Pokazał również najnowsze zdjęcie nastolatki.

Córka Borysa Szyca kończy 17 lat. Kim jest jej mama?

Matką Soni Wiktorii Szyc jest Anna Bareja. Jej relacja z Borysem Szycem przez bardzo długi czas daleka była od ideału.

Para poznała się w 2003 roku, gdy kobieta była agentką ubezpieczeniową i umówiła się z aktorem na sprzedaż polisy. Na jednym spotkaniu się nie skończyło, pojawiło się uczucie.

Reklama

W pierwszych dniach stycznia 2005 roku na świat przyszła Sonia. Niestety, związek jej rodziców nie przetrwał. Szyc i Bareja rozstali się, gdy dziewczynka miała zaledwie rok.

W jednym z wywiadów aktor zdradził, że rozstał się z mamą Soni, bo... chciał oszczędzić jej awantur i napięć, które stały się w ich związku codziennością. Sam prowadził wówczas bardzo rozrywkowy tryb życia - 25 czerwca 2008 został sądownie pozbawiony na dwa lata prawa jazdy za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

Dziś ich relacja wygląda inaczej. Aktor dojrzał i - jak deklaruje - zwyczajnie się zmienił.

Tak wygląda córka Borysa Szyca

Sonia Wiktoria Szyc 7 stycznia kończy 17 lat. Z tej okazji aktor wrzucił jej najnowsze zdjęcie do sieci i złożył publicznie życzenia.

Dziewczyna swoją przyszłość chciałaby związać ze sztuką - na co dzień gra na fortepianie i śpiewa. Rośnie nowa gwiazda!

Przypomnijmy, że Borys Szyc ma jeszcze syna Henryka ze związku z obecną żoną Justyną Nagłowską. Chłopiec nosi zarówno nazwisko matki, jak i ojca - Nagłowski-Szyc. Z kolei aktor ze względu na konflikt ze swoim ojcem Jerzym Michalakiem używa wyłącznie panieńskiego nazwiska matki - Szyc.

Zobacz też:

Ojciec Szyca ma pretensje o nazwisko wnuka

Borys Szyc ma kredyt we frankach i problemy finansowe

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy