Reklama
Reklama

Córka Biedrzyńskiej o show-biznesie. "Zatrudniało się kogoś, kto jest dobry, a nie dlatego, że się lansuje"

Adrianna Biedrzyńska (60 l.) to jedna z najbardziej popularnych gwiazd lat 90. Aktorka pochwaliła się w sieci swoją córką, Michaliną Robakiewicz, która skończy niedługo 28 lat. W jednym z wywiadów pociecha 60-latki postanowiła jasno określić polski show-biznes.

Córka Biedrzyńskiej poszła w jej ślady i również postanowiła zostać aktorką. Michalina Robakiewicz grała już jako dziecko. Wraz ze swoją mamą była zatrudniona w serialu "Klan". Okazuje się, że rola miała być jedynie epizodem, a trwała kilka dobrych lat.

27-latka postanowiła niedawno wziąć się za rozkręcenie swojej solowej kariery. W tym celu stara się chodzić na castingi lub czekać na telefon od managera. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, jakie ma zdanie na temat polskiego show-biznesu.

Reklama

Córka Biedrzyńskiej komentuje polski show-biznes

Aktorka w rozmowie z dziennikarzami "Faktu" wyznała, że aktorzy, którzy nie lansują się na "salonach" nie są zatrudniani do większych produkcji. Według 27-latki w czasach jej mamy reżyserzy zwracali uwagę na umiejętności aktora, a nie na to ile razy pojawił się na ściankach.

Michalina Robakiewicz - kariera

Michalina Robakiewicz urodziła się 10 czerwca 1994 roku w Warszawie. Jest córką Macieja Robakiewicza, z którym jej mama rozstała się, gdy Michalina miała kilka miesięcy. Córka Adrianny Biedrzyńskiej już jako kilkulatka wyznała, że chce iść w ślady mamy. Mając dziewięć lat, rozpoczęła swoją przygodę z serialem "Klan".

Michalina Robakiewicz zagrała również z trzej części kultowej serii "Psy". Ona oraz jej mama pojawiły się w serialu "Kontrola".

Zobacz też:
Niepokojące doniesienia o Wiktorze Zborowskim. To dlatego usunął się w cień

Justyna Steczkowska nie lubi dziewczyny syna? "To nie żaden grząski teren"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michalina Robakiewicz | Adrianna Biedrzyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy