Przejdź na stronę główną Interia.pl

Coleen Rooney na wakacjach. Paparazzi zrobili jej zdjęcia

Coleen Rooney (32 l.) wbrew pozorom nie ma łatwego życia. Co prawda jest żoną popularnego piłkarza, ma czworo wspaniałych dzieci, lecz nie brakowało jej zmartwień. Spowodowane one były głównie zdradami męża. Wayne Rooney (33 l.) niejednokrotnie korzystał z usług prostytutek. Na szczęście Coleen może liczyć na ucieczkę od codzienności. Ostatnio wraz z pociechami wybrała się na wakacje, gdzie wyśledzili ją paparazzi.

Coleen Roonery jest żoną popularnego angielskiego piłkarza, Wayne'a Rooneya. Mimo że nie brakuje jej popularności i pieniędzy, jej życie wcale nie jest usłane różami. 

Reklama

Mąż przysporzył jej już sporo zmartwień. Ujawniono szereg wybryków Rooneya. Gdy on i Coleen byli jeszcze narzeczeństwem, na jaw wyszło, że korzystał z usług prostytutek. Lecz ukochana wybaczyła mu, być może sądziła, że po ślubie coś się zmieni. A niestety było tylko gorzej... 

Kiedy Coleen została żoną piłkarza i zaszła z nim w ciążę, ten wcale nie miał oporów, by dopuścić się zdrad. Znów zaczął zabawiać się z prostytutkami. I po raz kolejny Coleen dała mu "ostatnią szansę".

Małżeństwo przechodziło przez wiele kryzysów, lecz do rozwodu nigdy nie doszło. Para wychowuje razem czworo dzieci. Ostatnie z nich urodziło się na początku bieżącego roku.

Niedawno żona piłkarza była widziana wraz z pociechami na Barbados. Paparazzi zrobili jej nawet kilka fotek! Trzeba przyznać, że Coleen wygląda na nich inaczej, chyba bardziej naturalniej, niż na zdjęciach z Instagrama...

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Coleen Rooney

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje