Reklama
Reklama
Tylko u nas

Cleo inwestuje tylko w bezpieczne biznesy. Gwiazda wynajmuje mieszkania!

Nie od dzisiaj wiadomo, że gwiazdy uwielbiają inwestycje, a pieniądze, które udaje im się zarobić na sprzedaży płyt czy występach, stanowią jedynie część ich przychodów. Choć celebryci zwykle niechętnie opowiadają o swoich sposobach na zwiększenie zarobków, naszemu reporterowi udało się podpytać Cleo (39 l.) o to, gdzie piosenkarka lokuje swoje oszczędności. Dzięki inwestycjom nie będzie się musiała martwić o emeryturę?

Okres pandemii uzmysłowił wielu artystom, że nie warto ograniczać się do jednego źródła dochodów. Żyjemy w niepewnych czasach, a rynek koncertów, który generuje muzykom dużo większe przychody niż sprzedaż płyt, jest wyjątkowo niestabilny. Jak o swoją finansową niezależność dba piosenkarka Cleo?

Co Cleo robi z oszczędnościami?

Jak wokalistka sama przyznaje - nie zna się niestety na kryptowalutach, notowaniach na giełdzie, akcjach i spekulacjach, ale to nie oznacza, że osiada na laurach i pozostaje bierna. Okazuje się bowiem, że autorka "Łowców gwiazd" (posłuchaj!) rozkręciła własny pozamuzyczny interes!

Reklama

Jak tłumaczy w rozmowie z Pomponikiem - najbardziej jest dla niej istotna stabilność inwestycji. Cleo szanuje swoje pieniądze, dlatego interesuje ją tylko pewny biznes. Choć gwiazda twierdzi, że nie ma wysokich wymagań i zadowala się tym co już ma, dba oczywiście o swój komfort i stara się mieć tyle, by na nic sobie nie żałować.

Na co Cleo wydaje najwięcej? Jak podkreśliła, gros pieniędzy przeznacza na zagraniczne wyjazdy i... kupowanie prezentów swoim znajomym. W rozmowie z naszym dziennikarzem Cleo przyznała też, że poza występowaniem na scenie i nagrywaniem płyt, zajmuje się także... wynajmem mieszkań!

Choć nie chciała zdradzić, gdzie znajdują się jej nieruchomości, można się domyślać, że chodzi o jedno z dużych polskich miast. "Warszawa czy Kraków?" - zapytaliśmy gwiazdę.  Cleo nie potwierdziła, ale też nie zaprzeczyła. A to już jest jakiś trop.

Cleo dba o swoje finanse

Piosenkarka słynie z pracowitości ocierającej się niemal o pracoholizm. Popularna wokalistka nie zwalnia tempa i nieraz już opowiadała o tym, że zdarza jej się koncertować przez kilka miesięcy z rzędu. Czasem z tego wszystkie niemal zapomina o zasłużonym urlopie.

Jakby tego było mało, w przerwach między występami kręci teledyski i jak zapewnia - nigdy nie narzeka na kiepskie warunki. Klip do utworu "Na pół" nagrywała siedząc przy fortepianie ustawionym na chybotliwej tratwie na lodowatej wodzie, a teledysk do "Łowców gwiazd" powstawał w nieogrzewanej hali, w której wraz z Cleo znajdowało się tam czterdziestu rozebranych tancerzy.

Podobne podejście artystka prezentuje, gdy chodzi o zdrowie. Nie przeszkadzają jej ciężkie stroje obciążające kręgosłup czy kilkunastocentymetrowe szpilki, w których często zdarza jej się występować na scenie. Jak widać, piosenkarka stawia przede wszystkim na profesjonalizm. Na pewno przekłada się to jej stan konta, ale trudno mieć jej to za złe!

Zobacz też:

Cleo zaśpiewała piosenkę Kory. Teraz mierzy się z falą krytyki. Zareagowała na wpis radiostacji

Cleo promuje profilaktykę raka piersi. Odsłoniła biust 

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Chylińska, Urbańska, Farna, Cleo

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cleo
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy