Reklama
Reklama

Cleo ostro skrytykowana za swój występ w TVP. "Myślicie, że Kora przewraca się w grobie?"

Na uroczystym koncercie z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej wystąpiło wielu popularnych wykonawców, którzy wykonywali kultowe przeboje niezapomnianych gwiazd polskiej estrady. Na interpretację piosenki zespołu Maanam zdecydowała się Cleo (39 l.), która zaśpiewała hit "To tylko tango". Występ wokalistki w dość dosadny sposób skomentowała jedna z popularnych radiostacji. Artystka zdecydowała się odpowiedzieć w podobny sposób.

70-lecie TVP przyciągnęło rzeszę gwiazd

13 listopada 2022 Telewizja Polska zorganizowała uroczystą galę z okazji obchodów swojego 70-lecia. Impreza przyciągnęła mnóstwo znakomitości. Na evencie zjawili się aktorzy, piosenkarze i gwiazdy estrady oraz show-biznesu. Na jubileusz zostali zaproszeni między innymi Halina Frąckowiak, Krystyna Prońko, Edyta Górniak, Michał Wiśniewski, Krystian Ochman i Rafał Brzozowski.

Reklama

Oczywiście nie mogło zabraknąć też osób związanych na co dzień z TVP, a więc prezenterów i dziennikarzy telewizji publicznej. Szczególną uwagę przyciągnęli przede wszystkim Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy po raz pierwszy od momentu ujawnienia swojego romansu wspólnie zapozowali na ściance.

Motywem przewodnim imprezy była sentymentalna podróż do najlepszych chwil TVP: popularnych programów, niezapomnianych koncertów i wyjątkowych wydarzeń. Był też czas na część artystyczną, która jednak nie wszystkim przypadła do gustu.

Cleo odpowiada na falę krytyki

Jak to zwykle bywa przy okazji wydarzeń organizowanych przez TVP - nie odbyło się bez kontrowersji. Wszystko za sprawą dość oryginalnej formy, w której odbywały się występy artystyczne. Współczesne gwiazdy estrady zaśpiewały bowiem w "duetach" z... hologramami nieżyjących już artystów.

Wśród muzyków, którzy wystąpili w ten uroczysty wieczór znalazła się Cleo, która wykonała ponadczasowy hit grupy Maanam, czyli "To tylko tango" (zobacz!). Wielu wielbicielom popularnej wokalistki występ wyjątkowo się spodobał, lecz znalazła się też grupa słuchaczy, którzy ostro skrytykowali piosenkarkę.

Jedna z czołowych radiostacji podsumowała interpretację Cleo niewybrednym komentarzem:

Na reakcję artystki nie trzeba było długo czekać. Autorka "Łowców Gwiazd" postanowiła bezpośrednio zwrócić się do autorów wpisu.

"Droga redakcjo, co chcieliście osiągnąć tak niemiłym wpisem? Włożyłam masę serca w ten występ i starałam się jak najlepiej okazać szacunek dla twórczości Kory. Jestem zażenowana sytuacją, w której stacja radiowa grająca wielkie przeboje komunikuje się wpisami, chcąc wzbudzić negatywne emocje i prowokować hejt. Z szacunku do Kory nie powinniście schodzić do tak taniego sposobu na pobudzanie aktywności fanów i promocje swoich materiałów w sieci (...) po prostu grajcie muzykę" - czytamy w komentarzu popularnej wokalistki.

Czy gwiazda celnie spuentowała dosadny komentarz redakcji radiostacji?

Zobacz też:

Cleo promuje profilaktykę raka piersi. Odsłoniła biust 

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Chylińska, Urbańska, Farna, Cleo

Dariusz Szpakowski żegna się z TVP. Katar to jego ostatni mundial 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cleo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy