Reklama
Reklama

​Cleo odsłoniła naprawdę sporo. Zrobiła to w słusznej sprawie

Cleo (39 l.) do tej pory dużo chętniej chwaliła się nogami niż górną częścią ciała. Jeśli już eksponowała biust, to raczej za pomocą niewielkich dekoltów. Ostatnio jednak postanowiła zaszaleć i pokazała na Instagramie zdjęcie w odważnej kreacji z dekoltem niemal do pasa. Miała po temu ważny powód…

Cleo słynie w show biznesie ze starannego budowania wizerunku. Piosenkarka zbyt długo czekała na swoją szansę, by teraz psuć sobie karierę nieprzemyślanymi decyzjami. Dała się poznać jako osoba pracowita i dysponująca niemal niespożytą energią. 

Często wspomina w wywiadach, że od lat obywa się bez urlopu i potrafi zagrać po kilka koncertów dziennie. Jej tolerancja dla trudnych warunków jest wręcz legendarna. Na planie teledysku do utworu „Na pół” siedziała przy fortepianie, ustawionym na chybotliwej tratwie, usytuowanej na tafli lodowanej wody. 

Reklama

Klip do „Łowcy gwiazd” powstawał w nieogrzewanej hali, w której oprócz Cleo znajdowało się 40 bardziej rozebranych niż ubranych tancerek. Jak wspominała potem Cleo, w trosce o zdrowie jej i statystów, produkcja wprowadziła obowiązek picia śliwowicy dla rozgrzewki. 

Cleo pozuje w odważnym dekolcie. Ma ważny powód

W takich sytuacjach piosenkarka dowodzi, że jest gotowa na wszelkie poświęcenia, jeśli cel jest tego wart. Ostatnio to podejście zastosowała w ważnej sprawie. 

Na Instagramie pokazała swoje zdjęcie w kreacji odważnie eksponującej biust, przypominając, że październik jest miesiącem profilaktyki raka piersi. O tym, że alarmująca diagnoza nie jest żadnym wyrokiem, lecz często początkiem rozwiązania problemu, przekonały się choćby Dorota Gardias czy Dominika Tajner. Obie są już po operacjach usunięcia guza, na najlepszej drodze do całkowitego wyzdrowienia. Jak wyjaśnia Cleo:

"Krępujący temat? Nie moje Kochane! Czas głośno o tym mówić! Na drugiej fotce wrzucam Wam instrukcje jak kontrolować zdrowie Waszych biustów. Jeżeli coś Was zaniepokoi raz dwa do lekarza! Kiedy ostatnio badałyście piersi? Apel również do Panów, którzy obserwują mój profil- przypomnijcie bliskim Wam kobietom - Mamie, Siostrze, Babci, Cioci...żeby nie zapominały o badaniach". 

Pod wpisem piosenkarki pojawiły się komentarze zachwyconych fanów:

"Bardzo ważny post, dobrze, że poruszasz ten temat". 

"Świetnie wykorzystujesz swoją popularność. Takie tematy są bardzo ważne, aby je poruszać". 

Cleo przypomniała też popularną grafikę, pokazującą, jak badać piersi. Warto wspomnieć, że chociaż Różowy Październik stał się światowym miesiącem profilaktyki raka piersi, to badać należy się nie tylko w tym miesiącu, lecz w dowolnym dniu roku. 

Warto pamiętać o tym, że rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym wśród kobiet. W Polsce stanowi około 23% wszystkich zachorowań i jest odpowiedzialny za 14% zgonów z powodu nowotworów złośliwych u kobiet. 

Wczesne wykrycie nowotworu daje szanse na wyleczenie, dlatego przed 40. rokiem życia należy regularnie wykonywać USG piersi, a po 40. roku życia mammografię. Między 40. a 50. rokiem życia profilaktyczne badanie powinno się wykonywać co 2 lata, a po pięćdziesiątce co roku. 

Zobacz też:

Cleo odpowiada internautom. Wyjaśnia, że nie ma żadnej afery samolotowej

Cleo: Bardzo dobrze się czuję, jak śpię minimum sześć godzin

Joanna Skrzypczak podbija polski instagram. Była miss zachwyca urodą

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cleo
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy