Reklama
Reklama

Cindy planuje seks z grafikiem

Była supermodelka Cindy Crawford wyznała, że wraz z mężem - biznesmenem Rande Geberem - z góry ustalają dni, w które będą uprawiać seks.

Gwiazda wybiegów wyjaśniła, że do skrupulatnego planowania pożycia małżeńskiego, w którym co tydzień wydziela czas na intymne chwile z mężem, zmusił ją natłok zajęć - praca i opieka nad dwojgiem ich dzieci - 11-letnim Presleyem i 9-letnią Kaią.

44-letnia Crawford nadzoruje swoje własne małe imperium biznesowe, w skład którego wchodzi m.in. własna linia kosmetyków oraz kolekcja mebli. Mąż byłej modelki jest właścicielem kilku klubów nocnych w Los Angeles.

W rozmowie z magazynem "Ladies Home Journal" Crawford wyjaśniła:

Reklama

"Jeśli czeka się na właściwy moment, mogą nadejść okresy suszy. Nawet jeśli nie zacznie się w odpowiednim nastroju, ostatecznie można się w to wczuć".

Pomimo że modelka zaznaczyła, iż seks pełni ważną rolę w jej związku, zapewniła, że pracuje nad każdym aspektem swojego małżeństwa i zawsze mówi partnerowi o tym, co leży jej na sercu.

"Gdy coś jest nie tak, mówię o tym. Filozofia Rande jest jednak taka, że jeśli wszystko jest ok, to po co o tym mówić, a gdy coś idzie źle, po co to roztrząsać".

"On czasem mówi: 'Związki nie powinny być takie trudne'. A ja powtarzam: 'To normalne, że czasem nie czujemy się szczęśliwi'" - powiedziała Crawford.

PAP life/pomponik
Dowiedz się więcej na temat: Cindy Crawford
Reklama
Reklama
Reklama