Reklama

Reklama

Reklama

Ciężarna Odeta Moro: Pracuję dla przyjemności

To wspaniały czas w jej życiu. Odkąd Odeta Moro (39 l.) poinformowała opinię publiczną, że spodziewa się dziecka z byłym partnerem Anny Popek, uśmiech nie znika z jej twarzy.

Prezenterka i jej ukochany poznali już płeć swego dziecka. - Tym razem będzie syn - zdradza "Na Żywo" znajoma. Maluch przyjdzie na świat wczesną jesienią. Jak się okazuje, imię dla niego ma wybrać córka gwiazdy, Sonia, która jest ogromnie przejęta tym zadaniem.

Tymczasem przyszła mama cieszy się, że tak dobrze znosi swój stan i ani myśli o zwolnieniu tempa życia. Nie zrezygnowała z obowiązków w jednej ze stacji radiowych.

- Pracuję dla przyjemności, zdrowie mi dopisuje, więc na razie nie wybieram się na żaden urlop - mówi w rozmowie z "Na Żywo". - Na pewno na chwilę zniknę, chociaż mam nadzieję, że uda mi się to tak zakamuflować, że nikt nie zauważy. Będę się starała, by być ze słuchaczami w stałym kontakcie. Praca w radiu to przyjemność i ciągłe rozwijanie pasji - zapewnia Odeta.

Reklama

Dodaje, że w czasie ciąży nie wyznacza sobie zadań ponad swoje siły.

- Nie siedzę w studiu od rana do wieczora. Nieraz sześć albo pięć godzin, zdarza się, że krócej, ale sporo rzeczy przygotowuję w domu - opowiada.

Jej partner chciałby, aby ukochana pracowała jeszcze mniej, a bardziej skupiła się na sobie i na maleństwie, które nosi pod sercem. Para widywana jest razem w centrum medycznym w Warszawie, gdzie Odeta zgłasza się na kontrolne wizyty lekarskie.

- Przytyłam już 15 kilogramów! - wyznała niedawno bez krzty żalu, że nie ma już idealnej figury. U boku ojca swego dziecka czuje się piękna i kochana. - Przy Konradzie mogę realizować swoje plany, ale mogę też w trudnych chwilach się na nim oprzeć - skomplementowała ukochanego. - Mamy wielką szansę, by to wszystko naprawdę się udało - dodała.

***

Zobacz więcej:


Na żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy