Reklama
Reklama

Ciężarna Dominika Gwit wyciska siódme poty na siłowni. Nie boi się o dziecko?

Dominika Gwit (34 l.) niedługo zostanie mamą. Mimo tego, ze aktorka miała wieloletnie trudności z zajściem w ciążę, nie zamierza rezygnować z dotychczasowych przyzwyczajeń i... Nadal chodzi na siłownię! Gwiazda pochwaliła się zdjęciem z Sali treningowej, jak w pocie czoła walczy o lepszą kondycję. Rozsądnie?

Ciężarna Dominika Gwit wyciska siódme poty na siłowni. Nie boi się o dziecko?

Dominika Gwit w środę przekazała radosną nowinę - razem z ukochanym Wojciechem Dunaszewskim spodziewają się pierwszego dziecka. Aktorka niedługo po ujawnieniu tej sensacyjnej informacji zdradziła, że od lat walczy z niepłodnością, a jej błogosławiony stan jest cudem. "Pan Bóg wysłuchał naszych próśb" wyznała aktorka za pośrednictwem Instagrama. Jak to zwykle bywa w świecie social mediów - po wyjawieniu swojej ciążowej tajemnicy, Dominika została zalana masą pytań i gratulacji od swoich fanek. Niedługo potem aktorka zdecydowała się opowiedzieć więcej o swoim stanie i zapowiedziała, że będzie na bieżąco dzieliła się swoją codziennością przyszłej mamy.

Reklama

Jak zapowiedziała - tak też uczyniła. Dziś na profilu Dominiki Gwit można było podziwiać ciężarną aktorkę, która mimo swojego stanu, wyciska siódme poty na siłowni. Okazuje się, że, mimo iż gwiazda miała trudności z zajściem w ciążę, lekarz nie odradził jej uprawiania sportu. Z tego powodu Gwit może nadal dokazywać na siłowni na swoim ulubionym rowerku stacjonarnym. Celebrytka jednak zaznaczyła, by każda kobieta w ciąży konsultowała decyzje o intensywnych ćwiczeniach ze swoim ginekologiem. Swoje fanki natomiast zachęciła do obserwowania profilu Ani Lewandowskiej, która zna się na ćwiczeniach dla kobiet, które chcą uprawiać sport z rosnącym brzuszkiem.

 

Zobacz też:

Dominika Gwit w ciąży. "Czekaliśmy na to od wielu lat"

"Naburmuszona" Dominika Gwita zaległa w salonie piękności. W takim stanie stamtąd wyszła. "Odgruzowałam się"

Monika Miller skończyła 27 lat! Pokazała się w nowej odmienionej fryzurze po przeszczepie włosów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy