Reklama

Reklama

Reklama

Cichopek POTWIERDZA ZWIĄZEK z Kurzajewskim! "Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... MIŁOŚĆ"

Katarzyna Cichopek nareszcie to zrobiła! Na Instagramie dodała zdjęcie z wymownym opisem. Utarła przy tym nosa Paulinie Smaszcz, która nie może najwyraźniej pogodzić się rozwodem kilka lat temu. Pomponik życzy szczęścia Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewskim są zakochani! Na Instagramie nareszcie potwierdzili swój związek, o którym mówiło się od czasu rozstania z Marcinem Hakielem. Dzięki złośliwym komentarzom byłej żony prezentera - Pauliny Smaszcz - szybciej dowiedzieliśmy się o ich miłości. Może powinniśmy jej podziękować?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: "Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... MIŁOŚĆ"

Aktorka i Maciej Kurzajewski są razem na wycieczce w Izraelu z okazji 40. urodzin Kasi Cichopek. Ze względu na złośliwe komentarze Pauliny Smaszcz, zakochana para zdecydowała utrzeć jej nosa i... potwierdzili związek!

"Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... M I Ł O Ś Ć. Pozdrawiamy z Izraela" - napisała Cichopek na Instagramie @katarzynacichopek.

Reklama

Z kolei takie samo zdjęcie dodał na swój Instagram Maciej Kurzajewski (@maciejkurzajewski). 

Umieścił podpis: "Cieszę się, że ten dzień mogę dzielić z Tobą!".

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego: płyną gratulacje na Instagramie

Szczęśliwa wieść o miłości Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego rozniosła się na szczęście szybciej niż złośliwe komentarze Pauliny Smaszcz. 

W komentarzach aż roi się od gratulacji od przyjaciół, znajomych z branży i kolegów z pracy. Życzenia szczęścia życzyli między innymi Dowborowie, Misiek Koterski, Olek Sikora, a nawet Joanna Kurska! Była żona Paulina Smaszcz też zdecydowała się pogratulować:

"Nareszcie! Wszystkiego najlepszego". A jak inni?

"Cudowności dla was!" - napisała Joanna Koroniewska.

"Maciek przyjacielu, bracie! Bardzo się cieszę. Ściskam jak zawsze serdecznie i mocno. Uszanowania dla Pani Kasi" - napisał Robert Motyka z kabaretu "Paranienormalni" na Instagramie Maćka Kurzajewskiego.

"Zasługujesz na szczęście!" - życzyła koleżance Anna Mucha.

"MIŁOŚĆ jest Najważniejsza. Kochajcie się" - napisała Joanna Kurska, obecna szefowa w "Pytanie na śniadanie".

"Bawcie się dobrze Robaczki. No i Stówka Kasiu" - skomentował Maciej Dowbor.

"Kasiu, z głową uniesioną zdobywaj szczyty" - napisał Marcin Mroczek.

"Moja kochana. Niech się wam wiedzie!" - życzyła Kasi i Maćkowi Anna Wendzikowska.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Plotki o romansie okazały się prawdziwe!

W marcu Katarzyna Cichopek wraz z Marcinem Hakielem opublikowali oświadczenie, że po 17 latach bycia razem, rozstają się. Zraniony Hakiel od razu zasugerował, że wina rozpadu związku jest po stronie aktorki.

Cichopek bardzo długo wstrzymywała się od potwierdzania lub zaprzeczania doniesień na temat rzekomego romansu z Kurzajewskim. W międzyczasie doszła afera podsłuchowa, w której sprawie interweniował Jacek Kurski.

Sprawa rozwodowa Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek przebiegła szybko i sprawnie. Podzielili się także opieką nad dziećmi - wybrali model naprzemienny - tydzień u Hakiela, tydzień u Cichopek.

Pomponik życzy mnóstwa miłości! 

Zobacz też:

Kasia Cichopek potwierdza związek z Maciejem Kurzajewskim. Paulina Smaszcz atakuje

SKOMPROMITOWANA Smaszcz w ogniu krytyki. Została przechytrzona przez Cichopek


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy