Reklama
Reklama

Cichopek nie była pierwsza. Zaskakujące doniesienia o związku Kurzajewskiego

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego był jednym z najgorętszych tematów w mediach jeszcze kilka miesięcy temu. Wszystko za sprawą konfliktu dziennikarza z byłą żoną Pauliną Smaszcz. Dzisiaj nowe fakty na temat ich relacji ujrzały światło dzienne. O co chodzi?

Paulina Smaszcz ujawniła związek byłego męża

O tym, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są w związku, dowiedzieliśmy się wszyscy w październiku 2022 roku. Para wyjechała na wspólne wakacje, a była żona prezentera złożyła w mediach społecznościowych życzenia urodzinowe Kasi. Przy okazji napisała również:

Reklama

"Kasiu, zapytaj Macieja Kurzajewskiego, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci, na moje 40. urodziny? Nic. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo kłamcy tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom (...) Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale"- ujawniła Paulina Smaszcz.

Cichopek i Kurzajewski pozwali Smaszcz

Jej zdaniem związek pary prezenterów "Pytania na śniadanie" zaczął się na długo przed tym nim Kasia Cichopek wzięła rozwód z Marcinem Hakielem, a Kurzajewski rozwiódł się z nią - Pauliną Smaszcz. Stąd była żona miała wiele pretensji. Para jednak za tę sugestię pozwała Paulinę. Sprawa nadal nie jest rozstrzygnięta.

Smaszcz i Kurzajewski byli już wcześniej w separacji

Jak się teraz okazuje, jej małżeństwo z dziennikarzem już kilka lat wcześniej przechodziło kryzys. Choć nie wielu o tym wiedziało Smaszcz i Kurzajewski byli w separacji w 2003 roku. Prawdopodobnie już wówczas w życiu dziennikarza pojawiła się jakaś kobieta. Zatem Katarzyna Cichopek nie była pierwsza i to nie ona jest powodem rozpadu relacji Kurzajewskiego ze Smaszcz.

"Maciej był już kiedyś z żoną w separacji. Paulina z powodu innej kobiety złożyła nawet w 2003 roku pozew o rozwód i ustanowienie rozdzielności majątkowej. Ostatecznie oboje postanowili jednak ratować małżeństwo. Kasia nie była pierwsza, ale Maciej robi wszystko, żeby nie wątpiła w szczerość jego uczuć. Oboje wiedzą, że zaufanie to podstawa każdego związku" - przekazał informator portalu ShowNews.

Zobacz też:

To nie były plotki. Paulina Smaszcz pozwała Macieja Kurzajewskiego. "Nie odpuszczę"

Smaszcz podsumowuje mężczyzn: "Wszyscy kłamią". Niespodziewanie nawiązała do Hakiela

Smaszcz kontra Kurzajewski i Cichopek: Saga trwa


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Paulina Smaszcz | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy