Reklama
Reklama

Cichopek i Kurzajewski wezmą ślub? Padła konkretna data! Jest wyjątkowa

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaskoczyli wszystkich, gdy po licznych wypowiedziach, w których jawnie zaprzeczali, że łączy ich cokolwiek poza zobowiązaniami zawodowymi, przyznali w sieci, że są parą. O wszystkim poinformowali na Instagramie, prezentując serie zdjęć z Izraela, gdzie razem świętowali 40. urodziny Kasi Cichopek. Wieść tak zelektryzowała fanów duetu z „Pytania na śniadanie”, że ci już zaczęli planować ślub celebrytów. Jaką datę zaproponowali? Czy ich przypuszczenia się sprawdzą?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą!

7 października Katarzyna Cichopek skończyła 40. lat. Ten cudowny czas świętowała w towarzystwie nowego ukochanego, którym okazał się kolega z pracy Maciej Kurzajewski. Pod zdjęciami z Izraela pojawiło się wiele życzeń dla Kasi. Swoje pięć groszy wtrąciła także była żona Maćka, Paulina Smaszcz, która napisała:

Reklama

Po tym jednoznacznym komentarzu, który potwierdził pogłoski o romansie tej dwójki, para zdecydowała się publicznie potwierdzić związek. Tym samym okazało się, że Marcin Hakiel nie kłamał, gdy w rozmowie z "Miastem kobiet" wyznał, że Kasia Cichopek poprosiła go o więcej wolności, a później okazało się, że "ta wolność miała imię".

Już następnego dnia do sprawy przyłączyła się Telewizja Polska, która poprosiła parę o wywiad. Zakochani chętnie pojawili się na wizji w śniadaniowym paśmie, łącząc się ze studiem prosto z Izraela.

"Jestem teraz w Ziemi Świętej w Betlejem na wspaniałej wycieczce z okazji moich 40. urodzin. Jest to wyjątkowy czas w moim życiu. Czas zamknięcia pewnego rozdziału i co najważniejsze, otworzenia nowego" - powiedziała Kasia w trakcie rozmowy.

Maciej Kurzajewski nie wstydził się mówić otwarcie o tym, jak się czuje przy Cichopek. Nareszcie znalazł bratnią duszę?

Para nie zapomniała także o tych wszystkich, którzy im kibicowali, odkąd informacje na ich temat zaczęły pojawiać się w mediach. Wspólnie podziękowali za słowa otuchy i akceptację ze strony publiczności.

"Dziękujemy za miłość, która płynie do nas od was, a my wam przekazujemy swoją. Także za słowa, które słyszymy od wielu osób. Dziękujemy, że mówicie, iż Kasia i ja mamy swoje życie. Kiedy te życia się połączą, to cudownie, ale nikt za nas życia nie przeżyje i nikt za nas tego wszystkiego nie zrobi. Jedyne, o co możemy prosić to o wsparcie, miłość i zdrowie, które jest najważniejsze. Niech wszyscy będą szczęśliwi" - podsumowali wspólnie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski połączą swoje życia na dobre?

Pod wpisami Cichopek i Kurzajewskiego zaroiło się od gratulacji i życzeń. Nie zabrakło także słów poparcia ze strony znanych koleżanek i kolegów z show biznesu. To jednak nie wszystko! Niektórzy, idąc za ciosem, postanowili dowiedzieć się, czy prezenterzy staną na ślubnym kobiercu.

"To kiedy ślub?";

"Szczęścia! I czekamy na ślub" - czytamy w komentarzach.

Nie wiadomo jednak, czy para faktycznie zdecyduje się na tak poważny krok. Do tej pory żadne z zainteresowanych nie odniosło się do tych pytań, lecz nie ulega wątpliwości, że dobrą datą na ślub tych dwojga były 29 stycznia 2023 r., ponieważ właśnie w tym dniu Maciek będzie obchodził 50. urodziny.

Myślicie, że to miłość aż po grób?

Zobacz też:

Kasia Cichopek potwierdza związek z Maciejem Kurzajewskim. Paulina Smaszcz atakuje

Kasia Cichopek potwierdziła romans z Kurzajewskim, a teraz taka sensacja. Sytuacja była nie do zniesienia

Katarzyna Cichopek świętuje 40. urodziny. Wybrała się w niezwykle miejsce!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy