Reklama
Reklama

Ciałopozytywna Tiktoreka pokazała przystojnego męża. Wylał się hejt

Alicia Mccarvell to popularna tiktokerka, która w swoich social mediach mówi o ciałopozytywności. Kobieta udostępniła niedawno nagranie, na którym występuje ze swoim mężem. Okazuje się, że nie spodobało się to jej obserwatorom.

Alicia McCarvell w serwisie TikTok obserwuje ponad 5 milionów osób. Na swoich profilach w social mediach można zobaczyć, jak celebrytka mówi o ciałopozytywności oraz wspiera osoby, które spotkały się z internetowym hejtem. Okazuje się, że sama niedawno go doświadczyła.

Ciałopozytywna Tiktoreka pokazała przystojnego męża. Polał się hejt

Niedawno Alicia McCarvel udostępniła nagranie, na którym pokazuje, jak przygotowuje się do ślubu, na którym była gościem. TikTokerka na filmiku wybiera sukienkę, a obok niej staje bardzo przystojny mąż w odświętnej stylizacji. Na koniec nagrania para się pocałowała.

Po opublikowaniu tego krótkiego filmiku w sieci aż zawrzało. W sekcji komentarzy pojawiło się wiele głosów internautów, że para do siebie nie pasuje i nie powinna być razem. Dodatkowo "fani" TikTokerki zarzucali jej mężowi, że jest z nią jedynie dla pieniędzy. Pojawiły się też głosy, że mężczyzna czeka, aż Alicia umrze, by odebrać za nią pokaźną sumę z ubezpieczenia.

Reklama

Oczywiście pojawiły się również i takie komentarze, które gratulowały odnalezienia wielkiej miłości. Prawdziwi fani TikTokerki życzyli jej szczęścia w małżeństwie.

Zobacz też:

Iwona Pavlović szczerze o Rozenek w "Tańcu z Gwiazdami". "Perfekcyjna" będzie zła?

Niebywałe... Patrycja Markowska pocałowała Edytę Górniak! Soczyście i prosto w usta
Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama