Reklama
Reklama

Chylińska dłużej nie dała rady. Wieści ws. jej małżeństwa dotarły w ostatniej chwili

Agnieszka Chylińska rzadko wpuszcza media do swojego życia prywatnego. Nic więc dziwnego, że gdy już jakieś informacje przedostaną się do mediów, wywołują na ogół niemałe poruszenie. Nietrudno się domyślić, że wieści o rozpadzie jej związku wzbudziły istną sensację. Dlaczego wokalistka podjęła taką decyzję? Nie było innego wyjścia...

Agnieszka Chylińska od lat wzbudza spore emocje. Po burzliwym okresie w zespole O.N.A zmieniła styl na bardzie ugładzony.

W życiu prywatnym została mamą trojga dzieci: Estery, Ryszarda i Krystyny. To owoce jej związku z tajemniczym Markiem, o którym też gwiazda mówi niechętnie.

To oczywiście sprawiło, że na temat jej małżeństwa zaczęły krążyć plotki o rzekomym kryzysie i problemach w domu Chylińskiej.

Reklama

Sama gwiazda opowiadała, że wiele na nią spadło, a macierzyństwo to nie jest łatwa sprawa, gdyż dwoje jej pociech to "dzieci szczególnej troski".

Jej wypowiedź rozniosła się po mediach lotem błyskawicy. To pierwszy raz, gdy tak szczerze zwierzyła się publicznie.

Chylińska długo kryła prawdę o rozwodzie

Ledwie opadł kurz po tym wyznaniu, a tu nagle wrócił temat rozwodu Agnieszki. Mowa o jej pierwszym małżeństwie z niejakim Krisie Krysiaku. Ich małżeństwo trwało zaledwie półtora roku. Wszystko utrzymywane było w ogromnej tajemnicy. Przez lata nie wiedziano nawet, że Agnieszka ma za sobą nieudane małżeństwo.  

Kris Krysiak był pierwszym mężem Chylińskiej. Dlaczego się rozwiedli?

Agnieszka napomknęła o Krzysztofie w jednym z wywiadów:

"Nie chcąc być zraniona, sama musiałam ranić. Przed samą sobą pozowałam na osobę silną. Mówiłam facetowi rano: “To teraz spadaj”. Obawiałam się, że zostanę dotknięta, więc musiałam się opancerzyć. Tak się bałam tej miłości, że wmówiłam sobie, iż nie istnieje. I w takim stanie ducha poznałam Krzysztofa" - mówiła w  "Vivie!".

Dlaczego się rozstali? O tym co nieco opowiedziała dopiero w "Pani":

"W tamtym czasie miłość wszystko załatwiła, dzięki niej miałam siłę, żeby się podźwignąć, miałam odwagę, żeby zakończyć toksyczny rozdział w moim życiu i zacząć nowy. Skromnie, w wynajmowanym mieszkaniu. Okazało się, że można przeżyć za 20 zł dziennie. Pomyślałam sobie, że jeśli celem jest rodzina, to najważniejsze, żebyśmy żyli spokojnie" - podsumowała gorzko. 

Sam Kris przerwał milczenie niedawno, udzielając wywiadu Plejadzie. Tak zareagowała na słowa byłej żony:

"Mieliśmy z Agnieszką wielu wspólnych znajomych, obracaliśmy się w tym samym środowisku. Życie codzienne i praca się przenikały, jednak dbaliśmy o to, by mieć prywatność i czas dla siebie" - wyznał Krzysztof Krysiak dla "Plejady".

Zobacz też:

Wieści z domu Chylińskiej nadeszły niespodziewanie. Uznała, że najwyższa pora to ogłosić

Wieniawa zdradziła prawdę o Chylińskiej. Bała się z nią pracować w "Mam talent"


Nowy etap życia Chylińskiej. Najpierw plotki o mężu i romansie, a teraz takie wieści

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy