Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Chylińska ma dzieci "szczególnej troski", a teraz taka sensacja! Wielkie poruszenie w domu!

Agnieszka Chylińska od pewnego czasu niespecjalnie udzielała się w mediach. Zresztą gwiazda nigdy nie słynęła z nadmiernej wylewności. Wyjątek zrobiła jedynie, gdy w ważnej sprawie wyjawiła prawdę o swoich dzieciach, z których dwoje "jest dzieciakami szczególnej troski". Wywołało to wielkie poruszenie w polskich mediach, ale piosenkarka już więcej nie kontynuowała tematu. Od pewnego czasu zrobiło się o Chylińskiej nieco ciszej. Co się dzieje teraz w jej życiu? Okazuje się, że zaszły spore zmiany...

Agnieszka Chylińska (posłuchaj!) z polskim show-biznesem związana jest od wielu lat. Zaczynała jako zbuntowana gwiazda zespołu O.N.A (sprawdź!), a skończyła jako popowa gwiazda i jurorka w "Mam talent". 

Choć w telewizji pojawia się często, to w mediach o swoim życiu rodzinnym opowiada nader rzadko. Być może stąd te wszystkie plotki o kryzysie w jej małżeństwie. 

Reklama

Przypomnijmy, że wokalistka wraz z drugim mężem Markiem wychowuje troje dzieci: 17-letniego Ryszarda, 13-letnią Esterę i 10-letnią Krystynę. 

Chylińska nigdy nie pokazuje swoich pociech i niewiele o nich mówi. Wyjątek zrobiła jedynie, gdy przez Polskę przetoczyła się fala protestów po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego, zgodnie z którym wykonanie aborcji ma być niezgodna z konstytucją w przypadku, gdy "istnieje duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu". 

To skłoniło Chylińską do wstrząsającego wyznania:

"Nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci jest dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też bardzo, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo" - mówiła. 

Chylińska: nowy członek rodziny i sukces zawodowy

Jakiś czas temu Agnieszka wydała kolejną płytę, która okazała się  kolejnym sukcesem. Krążek świetnie się sprzedaje, więc Chylińska postanowiła podziękować fanom, że dają jej zarobić. Album już jest złoty! 

"Bardzo się cieszę i dziękuję wszystkim tym, którzy docenili TEN album. Zawsze, na każdej płycie daję z siebie wszystko. Kiedy dochodzi jeszcze do pięknego synchronu z publicznością, która płytę kupuje, odsłuchuje z upodobaniem poszczególne piosenki, to czuję ogromną euforię i nieskrywaną satysfakcję.

Dzięki Wam mogę przeżyć PEŁNIĘ i to uczucie jest warte wszystkiego" - napisała szczęśliwa. 

Potem podziękowała swojej menedżerce, która w ostatnich latach jest dla niej ogromnym wsparciem:

"Gorąco chcę podziękować Joannie- mojej wieloletniej agentce, która tą płytę WYPRODUKOWAŁA I WYDAŁA ale przede w nią wierzyła i zakochała się szczerze w każdej piosence. (...) Czuję ogromną wdzięczność i wieeelką radość" - dodała. 

Na tym jednak nie koniec radosnych wieści z domu Agnieszki. Kilka dni wcześniej Chylińska postanowiła pochwalić się nowym członkiem rodziny. Wcześniej nie mówiła, że jej dzieciaki mają czworonożnego przyjaciela. A to zaskoczenie!

"Jaki piękny i jakie piękne oczka ma", "Jaki słodziak" - zachwycali się fani gwiazdy.

Zobacz też:

"Mam talent": Foremniak odebrała Vanessie Kujawiak szansę na finał? Widzowie wściekli!

Agnieszka Chylińska opowiada o pierwszym małżeństwie. Dlaczego trwało tak krótko?

Chylińska nie przestaje płakać. Prawda o chorobie synka ją przerosła. Co się dzieje w jej domu?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy