Reklama
Reklama

Christina Aguillera szokuje dekoltem na gali Billboard. Znów przeszła metamorfozę?!

Billboard Women Music Awards to impreza, która co roku gromadzi w jednym miejscu najważniejsze kobiece nazwiska w branży muzycznej. W tym roku uhonorowano osiągnięcia Olivii Rodrigo, jednak to na inną gwiazdę skierowane były oczy wszystkich gości. Christina Aguilera przeszła oszałamiającą metamorfozę. Jak dziś wygląda piosenkarka?

Christina Aguillera szokuje dekoltem na gali Billboard. Znów przeszła metamorfozę?!

Gala Billboard 2022 Woman in Music odbyła się 2 marca w Inglewood w Kalifornii. Wydarzenie od 15 lat ma za zadanie uhonorować kobiety za ich osiągnięcia w branży muzycznej. Laureatką tegorocznej nagrody dla Kobiety Roku Billboard 2022 została młoda wokalistka Olivia Rodrigo.

Gospodynią gali była piosenkarka Ciara, a na czerwonym dywanie zjawiły się m.in. Doja Cat, Normani czy Phoebe Bridgers. Mimo imponującej listy gości i zaskakujących występów na scenie, wszystkie oczy skierowane były na dawno niewidzianą Christinę Aguilerę.

Reklama

Christina Aguilera, zjawiła się na gali nie po to, by odebrać nagrodę, czy wystąpić na scenie. Była gwiazda Disneya skorzystała z zaproszenia Billboard, by promować okładkę NFT ze swoim wizerunkiem i przy okazji - zaszokować kolejną metamorfozą.

Christina jeszcze nie tak dawno zachwycała rudymi, prostymi włosami, a tego wieczoru postawiła na burzę platynowych loków oraz skórzany komplet - czarną marynarkę i spodnie. Uwagę przykuwała osobliwa biżuteria przypominająca biustonosz. Złoty łańcuch podkreślał głęboki dekolt wokalistki.

Artystka została zaproszona na scenę, gdzie podziękowała za wybranie jej przez Billboard na okładkę NFT i obiecała przekazać część z zysków fundacji walczącej z przemocą wobec kobiet. Jak podkreśliła w swoim przemówieniu - prywatnie ta sprawa jest jej nadal bliska.

Zobacz też:

Majka Jeżowska ostro o współpracy z TVP! Nie liczy na powrót do programu

Niespokojna noc w Kijowie. Potężne eksplozje w centrum miasta

Wojna w Ukrainie. Ósmy dzień rosyjskiej inwazjipomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Christina Aguilera
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy