Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Majka Jeżowska ostro o współpracy z TVP! Nie liczy na powrót do programu

Majka Jeżowska (61 l.) była jurorką talent show na antenie TVP "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Czy przez poglądy polityczne nie zostanie już zaproszona do programu? "To jest ich problem" - wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Majka Jeżowska (posłuchaj!) jeszcze przed wybuchem pandemii zasiadła w gronie jury programu TVP "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Mimo że przyjęła ofertę współpracy, to w głębi duszy wcale nie była przekonana do tego typu talent show. Jej zdaniem w polskiej telewizji jest już tego za dużo.

Artystka z ulgą przyjęła wiadomość o anulowaniu produkcji. "Kiedyś to może było ciekawe" - przyznała z niechęcią. 

Reklama

Chętniej oglądałaby na ekranie młodych, utalentowanych ludzi. Gwiazda uważa, że emocje pojawiają się wtedy, gdy walczy się o swoją przyszłość.

Z kolei wrażenie zrobił na niej amerykański format "Voice of America" ze względu na kulturę wypowiedzi czy poczucie humoru jurorów.

Majka Jeżowska o dalszej współpracy z TVP

Czy Jeżowska myśli, że show TVP jeszcze powróci? I gdyby tak się stało, czy chciałaby się tam pojawić, biorąc pod uwagę jej poglądy?

Przypominamy, że autorka hitów "A ja wolę moją mamę", "Kolorowe dzieci" czy "Laleczka z saskiej porcelany" wspiera dyskryminowane w naszym kraju mniejszości LGBT.

Piosenkarka włączyła się m.in. do akcji Kampanii Przeciw Homofobii, czyli "Tęczowego piątku", która jest festiwalem wsparcia dla młodzieży. Jak wiadomo, Telewizja Polska jest temu przeciwna.

Całej rozmowy możecie posłuchać poniżej:

Zobacz też:

Jessica Mercedes chce już wrócić do Polski ze Stanów. "Nie czuję się tu bezpiecznie jako kobieta"

Barbara Kurdej-Szatan i Przemek Kossakowski razem! Sensacyjne plotki wprost z TVN!

Afera Pegasusa. Przesłuchanie mec. Romana Giertycha przez senacką komisję

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Majka Jeżowska | Star Voice. Gwiazdy mają głos

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy