Reklama
Reklama

Christina Aguilera wystąpiła na scenie ze sztucznym penisem. Co to ma być?

Christina Aguilera (41 l.) to jedna z najbardziej znanych wokalistek na świecie. Piosenkarka może pochwalić się hitami, które nie schodzą z list przebojów od lat. Niedawno 41-latka dała koncert, który zgromadził tłum jej wiernych fanów. To jak wyszła ubrana na scenę, z pewnością zaskoczyło niejedną osobę.

Czerwiec na świecie jest określany mianem "Pride Month", co oznacza, że jest on dedykowany społeczności LGBTQ+. Z tej okazji w różnych krajach organizowane są koncerty, marsze oraz inne imprezy towarzyszące.

W Los Angeles z okazji "Pride Month" odbyło się kilkanaście koncertów. Jednym z nich był występ Christiny Aguilery (zobacz!), która na wydarzenie postanowiła zaskoczyć swoją nietypową stylizacją.

Christina Aguilera wystąpiła na scenie ze sztucznym penisem

Reklama

Christina Aguilera podczas swoje występu pojawiła się ubrana w zielony kostium, który przypominał z daleka strój Hulka. Wokalistka z przodu miała przymocowanego penisa pokrytego drobnymi kryształkami.

Gwiazda wywołała strojem dużo zamieszania, jednak większości fanów jej nietuzinkowa wersja bardzo się spodobała. W sieci pojawiło się sporo komentarzy komplementujących jej sceniczny image.

Wokalistka podczas imprezy przebierała się kilka razy. Miała na sobie czerwony skórzany kostium, body pokryte tęczą wykonaną z błyszczących kamyczków, żółty kombinezon z długimi nogawkami, a także neonowe body, z wyraźnie zaznaczonymi ramionami. 

Zobacz też:

Lewandowscy teraz żyją w luksusie, kiedyś klepali biedę. Robert się wygadał

Kim Kardashian w bikini na kajakach z Petem Davidsonem. Co za forma


Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Christina Aguilera
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy