Reklama
Reklama

Chodakowska jest żoną od 10 lat. Nigdy wcześniej o tym nie mówiła, a teraz spływają gratulacje

Ewa Chodakowska na Instagramie pochwaliła się już 10. rocznicą ślubu! Jej wybrankiem serca nieustannie jest Lefteris Kavoukis. Czas mija nieubłaganie, a para nadal jest w sobie zakochana tak, jak od momentu poznania się, czyli aż 14 lat temu! Po takim czasie nadszedł już odpowiedni moment na prawdziwe wyznania. Co Ewa sądziła o instytucji małżeństwa? Okazuje się, że nie miała o nim zbyt dobrego zdania!

Ewa Chodakowska świętuje 10. rocznicę ślubu. Wyznała gorzką prawdę

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis to nie tylko idealne małżeństwo, ale też przyjaciele i partnerzy biznesowi. To przystojny Grek dopingował ją, gdy wchodziła na szczyty popularności i rozwijała kolejne biznesy związane z branżą fitness. Silna i niezależna Ewa dopiero teraz wyznała, co naprawdę sądziła o instytucji małżeństwa.

Chodkowska jest żoną od 10 lat. Nigdy wcześniej o tym nie mówiła, a teraz spływają gratulacje

41-letnia Ewa Chodakowska na swoim Instagramie pokazała zdjęcia z dnia jej ślubu, który odbył się w Sanoku, rodzinnym mieście "trenerki wszystkich Polek". 

Reklama

"10 rocznica naszego ślubu. Kiedyś nie wierzyłam w śluby. Kojarzyłam je z zatraceniem cząstki siebie, odebraniem wolności wyboru... Aż pojawiłeś się Ty @kavoukis. I tak 10 lat po ślubie. Wybieram Ciebie. Każdego dnia" - zaczęła wpis Ewa.

Na koniec wpisu Ewa pisze wprost do męża: "Dziękuję kochanie, za tę cudowną podróż, pełną spokoju, radości i szczęścia. Zawsze mówisz: "Twoje szczęście jest moim priorytetem". Jestem najszczęśliwszy przy Tobie i na zawsze Twoja!".

Fani zachwyceni miłością Ewy i Lefterisa

Nietrudno zgadnąć, że pod wpisem na Instagramie zaroiło się od komentarzy od fanów i fanek trenerki. Wielu z nich szczerze gratuluje Ewie i Lefterisowi, że w obecnych czasach pielęgnują prawdziwą miłość, inni chwalą się, że mają tak samo, a jeszcze inni życzą, aby ich miłość trwała wiecznie!

  • "Tworzycie wspaniała jedność. Uwielbiam Was razem, niech Wasza miłość zawsze będzie tak piękna i szczera"
  • "Wszystkiego najlepszego na kolejne lata"
  • "Pięknie się na Was patrzy i cudowne jest to, co napisałaś. Każdemu życzę takiej miłości, a Wam szczęścia i miłości ciąg dalszy"
  • "Cudownie. Najważniejsze, aby z kolejną rocznicą ta miłość była piękniejsza" 
  • "Love kolejnych 10 i kolejnych, i kolejnych i tak do końca"
  • "Miałam tak samo. Patrzyłam na śluby jak na czyjąś karę. W momencie, gdy samemu spotyka się tę właściwą osobę, perspektywa się zmienia"

Pomponik dołącza się do gratulacji i życzy kolejnych dziesięcioleci przepełnionych miłością!

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy