Reklama
Reklama

Charlie Sheen chce wrócić do byłej żony!

Gdy wyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, odwrócili się od niego wszyscy poza byłą żoną Denise Richards. Teraz wdzięczny aktor próbuje ją odzyskać.

Chociaż od ich rozwodu minęło dwanaście lat, gwiazdor filmowy Charlie Sheen (52 l.) i aktorka Denise Richards (47 l.) znów mają się ku sobie! Byli małżonkowie spędzają razem coraz więcej czasu.

Sheen nie wahał się powiedzieć, że była żona jest jedyną kobietą, z którą się rozumie, i że chciałby odbudować ich zrujnowane małżeństwo.

Ich drogi rozeszły się przez alkohol, narkotyki i zdradę. Uzależniony aktor zostawił żonę dla celebrytki Brooke Mueller, z którą później się ożenił. Ale nie było to szczęśliwe małżeństwo i też skończyło się rozwodem.

Reklama

Później z aktorem było tylko gorzej. Nieustannie naćpany wywoływał skandale, pijąc alkohol w miejscach publicznych. Przerażona Denise Richards zerwała z nim kontakt.

Tłumaczyła, że chce w ten sposób uchronić ich nastoletnie córki Sam i Lolę przed nieobliczalnym ojcem, który więcej w ich życiu czyni złego niż dobrego.

Ale to właśnie ona okazała mu współczucie, gdy trzy lata temu Charlie Sheen ujawnił, że jest zarażony wirusem HIV. Była żona pospieszyła mu z pomocą, gdy wszyscy się od niego odwrócili.

To właśnie Denise Richards nakłoniła aktora do tego, by poszedł na odwyk. Dzięki niej Sheen stanął na nogi. Teraz aktor próbuje nadrobić stracony czas i wynagrodzić byłej żonie krzywdy. Wreszcie też sprawdza się w roli ojca.

Czy pójdą o krok dalej i znowu wezmą ślub?

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Charlie Sheen
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy