Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Chajzer ma żal do widzów?

Zygmunt Chajzer znowu wylewa swoje żale w brukowcu. Tym razem sugeruje, że nie ma szans na zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami", bo nie lansuje się tak, jak inni uczestnicy: Ania Mucha i Radek Majdan.

W ostatnim odcinku tanecznego show jurorów zachwyciła salsa, jaką zaprezentowali Zygmunt Chajzer i Blanka Winiarska - otrzymali od nich 40 punktów. Widzom jednak nie podobała się tak bardzo i prezenter ostatecznie zajął dopiero trzecie miejsce w ogólnej klasyfikacji. W rozmowie z "Faktem" pan Zygmunt wydaje się być nieco rozczarowany i rozżalony:

Reklama

"Nie tylko taniec się liczy, ale także dodatkowe elementy. Ja nie pokazałem się w Playboyu jak Ania Mucha, dlatego raczej nie widzę siebie jako zwycięzcy" - mówi.

Nawiązuje także do występu Radka Majdana, który pokazał się bez koszulki. Narzeka, że niestety nie ma już "takiej fajnej klaty".

Dziwi nas zachowanie Chajzera. Pracuje już w show-biznesie sporo czasu i powinien zdawać sobie sprawę, że sympatii widzów nie kupuje się wyłącznie ciężką pracą i jej wymiernymi efektami. A tym bardziej powinien wiedzieć, że skargi w brukowcach mogą go tylko skompromitować.

Zobacz również:

Chajzer żali się na Urbańską

Chajzer skarży się na Polsat

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Radek Majdan | Anna Mucha | Zygmunt Chajzer | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL