Reklama
Reklama

Chajzer czeka z bukietem kwiatów i potwierdza zaręczyny. Fan: „Narzeczoną masz, a rozwód też?”

Filip Chajzer wpadł po uszy! Prezenter „Dzień Dobry TVN” dwa miesiące temu zakochał się ze wzajemnością i już nie ukrywa uczucia do młodszej partnerki. Obsypuje ją kwiatami, a niedawno wręczył jej pierścionek zaręczynowy i w końcu mówi o tym otwarcie!

Filip Chajzer: zagmatwane życie uczuciowe

Filip Chajzer i jego życie uczuciowe w ostatnim roku to istny rollercoaster. Jeszcze rok temu o tej porze był z matką swojego syna, Małgorzatą Walczak.

Na przełomie wiosny i lata wyszło na jaw, że para rozstała się, a powodem miała być inna kobieta, z którą przyłapano prezentera. Wówczas Chajzer nie był zbyt rozmowny, skwitował jedynie: "Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to jak dobrze wiecie nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze. Dziękujemy z góry".

Reklama

Jak się okazało, kobieta, dla której zostawił matkę swojego syna, nie zagrzała u jego boku miejsca na długo. Co wcale nie znaczy, że Chajzer został singlem. Otóż, około dwa miesiące temu zakochał się ze wzajemnością w niejakiej Julii, z którą już teraz planuje dalsze wspólne życie. Niedawno bowiem oświadczył się kobiecie i został przyjęty.

Kim jest Julia, nowa narzeczona Filipa Chajzera?

Od kiedy wyszło na jaw, że Chajzer spotyka się z nową kobietą, media zaczęły węszyć, kim ona jest. "Faktowi" udało się ustalić, że Julia jest kierowniczką w jednej z międzynarodowych firm. Jej wizerunek jednak wciąż pozostaje tajemniczy.

Para niedawno przebywała na wspólnych wakacjach na Dominikanie, ale zdążyli już wrócić do zimnej Polski. Tutaj czas umilają sobie randkami w kawiarniach. Przy jednej z takich okazji Chajzer kupił nawet kwiaty ukochanej, czym pochwalił się na Instagramie. Po raz pierwszy też oficjalnie nazwał ją narzeczoną, a więc tym samym potwierdził zaręczyny.

Wygląda na to, że fani nieco pogubili się w jego życiu uczuciowym. Jedna z osób zapytała bowiem "Ileż wy tych narzeczonych panie macie", a jej komentarz polubiło kilkadziesiąt innych osób.

Inni z kolei pytali, czy zdążył się rozwieść z poprzednią partnerką: "Narzeczoną masz, a rozwód też?". Osoba zadająca pytanie jednak nie była świadoma, że Filip Chajzer nie był żonaty z Małgorzatą Walczak, zatem nie musiał się rozwodzić.

Pogubić się jednak faktycznie dość łatwo w tej historii...

Zobacz też:

Filip Chajzer zaręczył się z 25-letnią ukochaną? "Taka miłość może zdarzyć się tylko raz"

Filip Chajzer pocieszył się psem po rodzinnych dramatach. Zwierzak zaginął

Filip Chajzer dba o kochanki? Wyszła na jaw prawda o jego życiu uczuciowym

Chajzer zmienił się nie do poznania! W tlenionym blondzie aż trudno go poznać! Nowa dziewczyna, nowa fryzura?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy