Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Cezary Pazura załamany Eurowizją: Ta kiełbasa to cwany facet!

Cezary Pazura (52 l.) twierdzi, że Conchita Wurst (25 l.) niesłusznie wygrała konkurs Eurowizji.

Zdaniem aktora reprezentantka Austrii (w rzeczywistości Thomas Neuwirth) wygrała 59. Konkurs Piosenki Eurowizji, gdyż... jest inna i wzbudza kontrowersje. Muzycznie natomiast nie wyróżnia się niczym.

Reklama

"Cyrk czy demokracja?" - zastanawia się Czarek na Facebooku.

"Oglądałem konkurs Eurowizji. Tak jak wielu Polaków. Wypasiona impreza, super profesjonalna, przygotowana perfekcyjnie... I co? Wygrała Konczita Kiełbasa (Conhita Wurst) z Austrii . Ojczyzny mdz.in. Pana Fritzla znanego miłośnika dzieci. Własnych.

Jej piosenka na tle innych nie wybijała się specjalnie. Były lepsze, choć nie była słaba, trzeba przyznać. Jednak powiem Wam ta Kiełbasa, to cwany facet! Wie dokładnie, co wykombinować, by wykręcić kota ogonem. Jeśli muzycznie jesteś jak inni, musisz czymś zaszokować. I proszę. Wystarczy, że babka przestała się golić... To zresztą kolejny dowód , że cyrk przeniósł się do telewizji, bo takie cuda jak "baba z brodą", "ciele z dwoma ogonami" i tym podobne, kiedyś można było oglądądać tylko tam".

Aktor uważa, że wystarczyła broda u kobiety, by oszalała na punkcie poprawności politycznej Europa straciła resztki zdrowego rozsądku i "wybrała co wybrała", ignorując dodatkowo głosy tych, dla których jest ta audycja. Głosy widzów.

"No cóż, przed nami kolejny konkurs już za rok. Może warto by było przygotować się do niego właściwiej. Nie muzycznie, a propagandowo. Proponuję warkocze pod pachami. Ładnie wyglądają i naturalnie chłodzą w tańcu.

A Eurowizja to show. Najlepiej to czuje w naszym kraju czołowy tancerz gej celebryta M. Piróg. Wydał przecież swoją pierszą grubą książkę. Myślę, że śpiewać też potrafi. Przecież to takie naturalne...

Żyjąc więc nadzieją i tak cieszę się z sukcesu Polaków w tym roku. Byłem z Was dumny. Naprawdę. Nucąc przebój Cleo, Ściskam w pasie. Wujek Czarek;))) P. S. Golcie się dziewczyny. Nie znacie dnia ani godziny!" (pisownia oryginalna).

Wiedzieliście, że Pazura jest tak nietolerancyjny. A wydawało się, że Edytka choć odrobinę go edukuje...

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Conchita Wurst

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje