Reklama
Reklama

Camilla ma dość. Przez Karola wycofuje się z królewskich obowiązków

76-letnia Camilla Parker Bowles robi sobie przerwę godną prawdziwej królowej. Zmęczona obowiązkami, jakie przejęła po Karolu, stwierdziła, że ma dość. Wszystko zaczęło się po zdiagnozowaniu u króla Karola III choroby nowotworowej. Czy można już mówić o prawdziwym pechu wśród royalsów?

Camilla ma dość. Przez Karola wycofuje się z królewskich obowiązków

Jak podają brytyjskie media, królowa Camilla postanowiła odpocząć po przejęciu obowiązków od swojego męża, króla Karola III. Po tym, jak 5 lutego niespodziewanie Pałac Buckingham ogłosił, że u Karola zdiagnozowano nowotwór, większość obowiązków przejął William, który w zasadzie jest już gotowy do objęcia tronu Wielkiej Brytanii. Oto co wiadomo w sprawie wycofania się Camilli Parker Bowles z obowiązków królewskich.

Reklama

Camilla ma dość. Wycofuje się z obowiązków, a to wszystko przez Karola

Królowa Camilla bierze wolne od swoich królewskich obowiązków na... tydzień. Do pracy postanawia wrócić 11 marca na uroczystości Dnia Wspólnoty Narodów. Wówczas pojawi się publicznie w Opactwie Westminsterskim, aby reprezentować rodzinę królewską w obchodach zjednoczonych 56 krajów na całym świecie.

Dotychczasowo królowa Camilla dzielnie wspierała swojego chorującego męża pod jego nieobecność. Choć we wspomnianym oficjalnym oświadczeniu o chorobie króla zapewnił on, że co prawda nie będzie udzielał się w oficjalnych uroczystościach, ale będzie kontynuował swoje panowanie w kwestiach formalnych.

Na czas nieobecności Camill, cała rodzinę royalsów będzie reprezentować księżniczka Anna i książę Andrzej Edward. Według brytyjskich mediów, księżna Kate, która też niedawno przeszła operację jamy brzusznej, nie wróci do oficjalnych obowiązków królewskich przed Wielkanocą.

Czy można mówić już o prawdziwym pechu wśród rodziny królewskiej?

Zobacz też:

Wielkie poruszenie w rodzinie królewskiej. Chodzi o stan zdrowia księżnej Kate

Karol i Camilla wspierają swoich bliskich w trudnych chwilach. Przekazali kondolencje, a to nie wszystko...

Wyciekły informacje o nagłym zniknięciu księcia Williama. Ujawniają, jak naprawdę czuje się Kate

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Camilla Parker Bowles | Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy