Reklama

Reklama

Reklama

Były Skrzyneckiej robi karierę

Zbigniew Urbański (38 l.), były mąż Katarzyny Skrzyneckiej przygotowuje się do prowadzenia programu w telewizji TVN Turbo. Akumulatory ładuje na urlopie ze swoją nową przyjaciółką w Sopocie.

Urbański - z zawodu policjant - przeszedł w tym roku na emeryturę. Nie będzie jednak leniuchował, a ciężko pracował przy programie "Gadżet" w stacji TVN Turbo. Podobno otrzymał też propozycję zagrania jednej z głównych ról w serialu policyjnym - pisze "Życie na gorąco".

Zaczyna się dla niego, jak widać, dobry okres, jeśli chodzi o sprawy finansowe. W sferze prywatnej też nie może narzekać - po rozwodzie ze Skrzynecką, związał się z Katarzyną Gawrońską. Podobno mu to służy - lepiej wygląda, modniej się ubiera.

Reklama

Wydaje się, że ta historia to spełnienie "polskiego snu". Szczęśliwa miłość i wielka kariera telewizyjna zwykłego policjanta. No tak, szanse czekają tylko żeby je wykorzystać.

Przy okazji warto wspomnieć, że Katarzyna Gawrońska jest wydawcą programów w telewizji TVN. Ale przecież kariera Urbańskiego nie ma z tym nic wspólnego, prawda?

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama