Reklama
Reklama

Były menadżer Dody nie żyje. Ostatnio ciężko chorował... Nie do wiary, o co oskarżyła go przed laty!

Jakub Majoch to znany biznesmen i menadżer wielu polskich gwiazd show-biznesu. Od kilku lat o mężczyźnie było w wyjątkowo cicho w mediach, niestety z tragicznego w skutkach powodów. Dowiedzieliśmy się dzisiaj, że Majoch od dłuższego czasu mierzył się z ciężką chorobą i zmarł 2 marca. Rodzina podała właśnie datę pogrzebu. Czy pojawiają się na nim gwiazdy, takie jak Kayah, Maciej Maleńczuk i Doda?

Jakub Majoch - kto to był?

Jakub Majoch był warszawskim biznesmenem, który w 2008 roku wszedł na dobre do świata polskiego show-biznesu, gdy otworzył w stolicy popularny klub muzyczny, a następnie własną wytwórnię płytową QM Music. Na współpracę z firmą zdecydowało się pokaźne grono gwiazd rodzimej sceny muzycznej. Dla QM Music nagrywali m.in. Kayah, Maciej Maleńczuk czy Renata Przemyk.

Majoch pracował oprócz tego jako menadżer części artystów, ale największym echem w branży odbiła się reprezentowanie przez niego Doroty Rabczewskiej. Nie można jednak powiedzieć, by była to udana współpraca. Doda zerwała współpracę z Majochem pod koniec 2011 roku. Od tego czasu ciągnął się między nimi medialno-prawniczy konflikt.

Reklama

Doda i Jakub Majoch: historia konfiktu

Były menadżer Rabczewskiej oskarżył ją, że w okresie od sierpnia do grudnia 2011 roku nie otrzymywał wraz ze swoimi współpracownikami wynagrodzenia za obsługę menadżerską. Twierdził też, że doszło między nimi do poważnej bójki, w wyniku której miał poranioną twarz. W  odpowiedzi Doda zaatakowała, twierdząc jakoby to ona padła ofiarą napaści.

Sprawa trafiła do prokuratury, ale ze względu na sprzeczne zeznania obu stron i brak innych świadków sprawa została umorzona. Nie był to jednak wcale koniec sporów między Dodą a Majochem. Kilka lat później wokalistka wysnuła kolejne oskarżenie, tym razem dotyczące sprawy rzekomego podpisania przez dawnego menadżera kontraktu na autobiografię Dody:

"Oszukał wydawnictwo i mnie. Podpisał umowę na książkę (autobiografię) za moimi plecami, bez mojej zgody i wiedzy. Zapłacili na jego konto zaliczkę 160 tysięcy złotych. Teraz wydawnictwo chce ode mnie albo książki, albo zwrotu pieniędzy, a ja nie wiem o co chodzi! Nie miał prawa niczego podpisać, ponieważ NIGDY NIE ZAWARLIŚMY UMOWY MANAGERSKIEJ. On mi nigdy nie powiedział o żadnej umowie, ani o żadnych pieniądzach, które wziął" - powiedziała Doda w 2015 roku portalowi JastrząbPost

Jakub Majoch nie żyje. Kiedy pogrzeb?

Na facebookowym profilu zmarłego pojawiła się informacja potwierdzająca jego śmierć. Rodzina potwierdziła też dokładną datę pogrzebu. Msza pogrzebowa odbędzie się 10 marca, w piątek o godz. 12:00 w Kościele pw. N.M.P (przy ul. Ks. Zygmunta Sajny 2) w Górze Kalwarii. W chwili śmierci Jakub Majoch miał zaledwie 38 lat.

Zobacz też:

Były mąż Dody aresztowany. Nowa decyzja sprawiła, że już teraz trafi za kratki!

Doda odpowiedziała na zarzuty UOKiK! Według niej to ustawka?

Przez lata była ikoną modelingu. Oto jak dziś wygląda Klaudia Schiffer.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Kayah | Maciej Maleńczuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy