Reklama
Reklama

Były mąż Britney Spears pozostaje w więzieniu. Będzie sądzony za "przestępstwo"

Decyzją sądu były mąż Britney Spears Jason Alexander pozostanie w więzieniu i będzie sądzony nie za wykroczenie, a za przestępstwo.

Przypomnijmy: tuż przed ślubem Britney Spears pierwszy mąż wokalistki Jason Alexander włamał się do jej posiadłości i próbował zakłócić imprezę. Był uzbrojony w nóż, wpadł do namiotu, w którym miały odbywać się zaślubiny. Pokrzykiwał i wdał się w bójkę z ochroniarzem. Cały incydent transmitował na Instagramie. Na miejscu pojawiła się policja, która zakuła go w kajdanki i aresztowała. 

Reklama

Mężczyzna usłyszał zarzut włamania i dostał zakaz zbliżania się do piosenkarki na odległość stu metrów. Zakaz dotyczy również zbliżania się do ochroniarza Richarda Eubelera, który "wszedł z nim w kontakt" i go obezwładnił.

Początkowo mężczyzna miał możliwość wyjść z więzienia za kaucją w wysokości 100 tys. dolarów. W poniedziałek sędzia David R. Worley zdecydował jednak, że Alexander pozostanie za kratkami i będzie sądzony za przestępstwo.

Obrońca Jasona Aleksandra argumentował, że oskarżenie powinno zostać zredukowane do "wykroczenia", ponieważ nie ma wystarczających dowodów na to, że jego klient chciał skrzywdzić Britney. Sędzia jednak nie zgodził się na to i zmienił kwalifikację czynu na prześladowanie, które jest przestępstwem. Aleksander sądzony będzie również za trzy inne wykroczenia dotyczące wtargnięcia, wandalizmu i pobicia. Pod uwagę wzięto fakt, że mężczyzna wcześniej był już skazany za używanie przemocy domowej.

Były mąż Britney Spears będzie sądzony za przestępstwo. Pozostaje w więzieniu

Były mąż Britney Spears pojawił się w sądzie w poniedziałek, jednak nie przyznał się do stawianych mu zarzutów. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Podczas rozprawy zeznawał ochroniarz Britney Spears Richard Eubler, który podkreślił, że Aleksander "wiele razy próbował otworzyć zamknięte drzwi sypialni piosenkarki" i dostać się do niej. Zostało mu to jednak uniemożliwione. Obaj panowie znaleźli się w pokoju gier i doszło tam między nimi do walki - ochroniarz oberwał od napastnika łokciem.

Eubler stwierdził, że incydent nie był pierwszym przypadkiem, w którym były Spears próbował wejść do posiadłości i zakłócić spokój.

Zobacz też:

Córka Aleca Baldwina, Ireland Baldwin została zgwałcona. "Byłam całkowicie nieprzytomna..."  

Marcelina Zawadzka zamieszka z nowym facetem. Urządza się na nowo! Ma znanego sąsiada

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears
Reklama
Reklama
Reklama