Reklama
Reklama

Burza po finale Mam Talent. Prokop staje w obronie Wasilewskiego

14-latek wygrał talent show “Mam talent!”. Teraz mierzy się z falą nieprzychylnych komentarzy. Niektórzy nawet mówią, że wszystko było ustawione. Głos w sprawie zabrał Marcin Prokop. Prezenter broni Bartka Wasilewskiego i apeluje.

Bartek Wasilewski. Zwycięzca "Mam talent!"

Bartek Wasilewski to 14-letni chłopak, który przyszedł na casting do programu “Mam talent!", by pokazać swoje umiejętności rapowania i zdobyć możliwość udziału w show. Jego występ porwał publiczność i jurorów w składzie: Marcin Prokop, Julia Wieniawa, Agnieszka Chylińska. Co więcej, Agnieszka Chylińska była tak zachwycona talentem chłopaka, że wcisnęła złoty przycisk, dzięki któremu 14-latek od razu zakwalifikował się do półfinału. Teraz okazuje się, że nie wszyscy zobaczyli w nim to, co jurorzy. Pod adresem Bartka pojawiło się w sieci mnóstwo przykrych komentarzy.

Reklama

Wasilewski mierzy się z falą krytyki po wygraniu "Mam talent!"

Bartek Wasilewski wygrał finał “Mam talent!". Zdobył tym samym 300 tysięcy złotych. Niestety nie może do końca cieszyć się z wygranej, ponieważ mierzy się z masą komentarzy fanów programu, którzy uważają, że nie zasłużył na to, by zwyciężyć talent show. Co więcej, część z nich sugeruje, że wynik głosowania był ustawiony. Choć Bartek stara się nie odnosić do sprawy, w jego obronie wypowiedział się jeden z jurorów “Mam talent!". Marcin Prokop zaapelował do krytyków.

CZYTAJ TEŻ: Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska doczekają się drugiego dziecka? Internauci dostrzegli istotny szczegół

Marcin Prokop staje w obronie Wasilewskiego

Po tym, jak oglądający “Mam talent" zasugerowali, że wynik głosowania był ustawiony i Bartek nie zasłużył na wygraną, głos w sprawie zabrał Marcin Prokop. Juror programu postanowił skomentować zaistniałą sytuację, by nie tylko stanąć w obronie 14-latka, ale też wytłumaczyć zasady głosowania. Jego wypowiedź nie pozostawia żadnych złudzeń.  

"Bartek uzyskał dwa razy więcej głosów od widzów niż kolejny uczestnik (...) Bzdurą są sugestie, że głosowanie jest "ustawione". Nad jego poprawnością czuwa niezależna kancelaria prawna" - wytłumaczył Prokop.

Prezenter stwierdził również, że takie opinie napędzają hejt. Dodał, że Bartek na to nie zasłużył, ponieważ to zdolny chłopak. Prokop zaapelował też do widzów.

"Pozwólmy mu cieszyć się sukcesem, trzymajmy za niego kciuki i pamiętajmy o tym, że "Mam Talent!" to przede wszystkim zabawa, rozrywka, program o niezwykłych umiejętnościach" - powiedział dziennikarz.

ZOBACZ TEŻ:

Burza po finale "Mam Talent". Znów afera o to samo

Skandaliczna wpadka za kulisami "Mam Talent". Posypały się przekleństwa


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mamy talent! | Marcin Prokop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy