Reklama

Reklama

Reklama

Brzozowski kochał się w Charlize Theron, ale inną ślicznotką też nie pogardzi! Jakie kobiety lubi Rafał Brzozowski?

Rafał Brzozowski (40 l.) od około roku jest singlem. Jego związek z Anną Tarnowską skończył się po 8 wspólnych latach. Dopiero po takim czasie prezenter TVP otworzył się i jest w stanie mówić o życiu uczuciowym. Zdradził też, jaki typ kobiety go kręci i jaka ma szanse na wejście z nim w bliższą relację. Panie, ustawiajcie się w kolejce!

Rafał Brzozowski jest wolny i czeka na odpowiednią partnerkę, która skradnie jego serce. Tylko... jaka ona właściwie musiałaby być? Jeśli jesteś jedną z fanek rozśpiewanego prezentera TVP, to czytaj uważnie.

Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska

Rafał i Anna byli ze sobą 8 lat, choć ich związek był z dala od światła fleszy. Dlatego tym bardziej zaskoczyła wszystkich informacja, że ich relacja się skończyła. Rafał przyznał, że rozstanie z Anią było dla niego trudnym doświadczeniem. Obecnie Anna ułożyła sobie życie z innym mężczyzną, z którym jest w ciąży. To chyba dodatkowo zdołowało Rafała i wciąż przepracowuje zakończoną relację.

Reklama

Jakie kobiety lubi Rafał Brzozowski?

Choć od momentu rozstania przypisywano Rafałowi romans z Martą Manowską, a nawet z Edytą Górniak. Jednak tak naprawdę otwarcie się na nowy związek jest na razie wyzwaniem dla prezentera.

Rafał Brzozowski w ramach gali Miss Polonia postanowił podzielić się prywatnymi spostrzeżeniami na temat piękna kobiet. Podczas gradobicia pytań od Jastrząb Post, Brzozowski wyznał, jakie kobiety lubi.

Choć nie ma konkretnego typu urody, to przyznał, że mężczyźni są wzrokowcami i jedni wolą blondynki, a inni brunetki. Jego z kolei najbardziej pociąga charakter kobiety.

Rafał Brzozowski szuka miłości? Kochał się w Charlize Theron

Czy w związku z tym Rafał Brzozowski szuka intensywnie nowej partnerki? Zapytany "w jakiej fazie poszukiwań swojej jedynej miłości" się znajduje, odpowiedział:

Dodatkowo prezenter TVP wyznał, że kobiety w typie Charlize Theron mają u niego duże szanse! Aktorka z RPA zagrała w takich filmach jak "Monster", "Adwokat Diabła", "Gorący temat", czy "Uwikłani".

Zobacz też:

Johnny Depp i Amber Heard: psychiatra miał obciążyć aktora, a sam został wyśmiany przez internautów

Zrelaksowana księżna Charlene z córką na pokazie mody. Wyraźnie odżyła

W sprawie Tomasza Lisa padło niewygodne pytanie. Były pracodawca nie zaprzecza

Wspólne manewry sił powietrznych Japonii i USA nad Morzem Japońskim

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy