Reklama
Reklama

Blondino wyjawił powód rozstania Marietty i Chrisa z "Hotelu Paradise"!?

Łukasz "Blondino" Książkiewicz (23 l.) zdradził najpilniej strzeżoną tajemnicę zwycięzców "Hotelu Paradise".

Rozstanie Marietty Witkowskiej i Chrisa Ducci było dla wszystkim wielkim zaskoczeniem. Mimo że para starała się nie komentować tego w mediach, to wyręczył ich kolega z "Hotelu Paradise" i wyjawił główny powodów rozpadu ich miłości. 

"Utrzymuję kontakt tylko z Chrisem. On po rozstaniu radzi sobie pięknie. Jest bardzo mądrą osobą. Ma pasję, a dla mnie jak ktoś ma pasję, to ma praktycznie całe życie przed sobą" - słyszymy od Łukasza. 

Z jego słów wynika, że Marietta niestety nie była w stanie dotrzymać kroku swojemu byłemu partnerowi. W rozmowie z Party.pl celebrytka między słowami potwierdziła tezę Blondino.  

"Myślę, że powodem naszego rozstania było zakończenie kwarantanny. Różnice między nami zaczęły wychodzić, jak zaczęliśmy prowadzić normalne życie. Jak siedzisz z kimś w domu, to się dogadujesz i jest fajnie. Jednak jak możesz wyjść na miasto i robić różne rzeczy, to wszystko się psuje" - powiedziała Witkowska na początku czerwca. 

Reklama

Aktualnie zwycięzcy "Hotelu Paradise" nie chodzą jeszcze na randki, jednak lada chwila się to zmieni, bo ile można być samemu. 

Całą rozmowę z Blondino możecie zobaczyć poniżej: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marietta Witkowska | Chris Ducci | Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy