Reklama
Reklama

​Blanka Lipińska ujawnia prawdę o sobie: „Jestem bi”

Blanka Lipińska, odpowiadając na pytania fanów, ujawniła, ze jest biseksualna. Tym razem jednak nie dodała, że „jak każda kobieta”. Widocznie straciła dawną pewność…

Blanka Lipińska autorka trylogii erotycznej „365 dni”, inspirowanej „50 twarzami Greya” i nazywanej kaszubskim porno  nie tylko doczekała się już ekranizacji swojego „dzieła” (sprawdź!), lecz także międzynarodowego sukcesu w postaci Złotej Maliny.

Wprawdzie film „365 dni” był nominowany w sześciu kategoriach, jednak statuetkę zdobył tylko jedną, za to najbliższą sercu Blanki, czyli za najgorszy scenariusz. Pisarka ma powodu do dumy, by scenariusz jest jej dziełem, stworzonym wspólnie z Tomaszem Kimalą i Tomaszem Mendesem. 

Zarobione pieniądze pisarka przeznacza na podróże i poprawianie wyglądu swojego i przyjaciółek. Jak ujawniła, swoje ciało poddała licznym modyfikacjom, w tym powiększeniu piersi, gdyż przed operacją przypominały, wedle jej opinii, „szczurze ryjki”. 

Reklama

Ujawnia prawdę o swojej orientacji

Lipińska szczególnie potrafi docenić piękno kobiecego ciała, bo, jak  lubi podkreślać, jest biseksualna. Wprawdzie miała w swoim życiu tylko jeden taki epizod, ale uznała, że w zupełności wystarczy, by stać się ekspertką. Zresztą najważniejsze, że biseksualność dobrze brzmi w odniesieniu do autorki literatury erotycznej. Jak zdiagnozowała z niezachwianą pewnością siebie w wywiadzie dla „Vivy”:

Ostatnio wróciła wspomnieniami do swojego jedynego biseksualnego doświadczenia, odpowiadając na pytania fanów na Instagramie. W odpowiedzi na pytanie, czy orientacja seksualna celebrytki uległa w ostatnim czasie zmianie, odpowiedziała: 

Tym razem już nie wymądrzała się na temat innych kobiet. Widocznie wyciągnęła wnioski ze swojej poprzedniej diagnozy… Zresztą w tamtym wywiadzie dla „Vivy” wyjaśniła, dlaczego nie mogłaby stworzyć związku z kobietą: 

Widocznie nie tak łatwo znaleźć mężczyznę, który chciałby związać życie z kobietą, która zachowuje się jak mała dziewczynka, bo Blanka ciągle jest singielką…

***

Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/


Ewa Chodakowska krótko o powiększeniu biustu: "Chciałam i już"

Agnieszka Woźniak-Starak spędziła romantyczny czas

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy