Reklama
Reklama

Blanka bawiła się na imprezie amerykańskiego gwiazdora. Z warszawskiego klubu nie wyszła sama

Chociaż Blanka nie odniosła oszałamiającego sukcesu podczas zeszłorocznej Eurowizji, możliwość reprezentowania Polski na międzynarodowym konkursie przyniosło jej duży rozgłos i zapewniło nowe grono fanów. Ostatnio piosenkarka miała okazję supportować amerykańską gwiazdę największego formatu. Zaraz po występie została zaproszona na imprezę. Wygląda na to, że bawiła się znakomicie.

Blanka dzięki Eurowizji zyskała dużą popularność

Jeszcze przed zeszłorocznym Konkursem Piosenki EurowizjiBlance słyszało niewielu fanów muzyki w Polsce. Piosenkarka wielką sławę zawdzięcza zaskakującemu i... kontrowersyjnemu zwycięstwu w preselekcjach do tego prestiżowego międzynarodowego wydarzenia.

Przed rozpoczęciem przesłuchań wszystko wskazywało, że w finale będzie reprezentował nas Jann. Młody wokalista cieszył się ogromnym wsparciem ze strony fanów. Ku zaskoczeniu widzów ostateczny triumf odniosła jednak 24-letnia Blanka i jej taneczny hit "Solo" [posłuchaj!].

Reklama

Ten werdykt mocno poróżnił słuchaczy, którzy jeszcze długo nie mogli pogodzić się z wyborem jurorów.

Choć ostatecznie cała Polska trzymała kciuki za piosenkarkę, gwiazda mnie przekonała do siebie europejskiej publiczności i wylądowała daleko za pierwszą dziesiątką.

Blanka bawiłą się na imprezie Jasona Derulo

Zamieszanie wokół Blanki przyniosło jej jednak niemały rozgłos, dzięki któremu zyskała spore grono nowych wielbicieli. Ostatnio odniosła kolejny wielki sukces i zagrała jako support przed koncertem amerykańskiego gwiazdora Jasona Derulo.

Po występie muzyka wszyscy artyści udali się na after party, które odbyło się w jednym z warszawskich klubów. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć reprezentantki Polski na Eurowizji.

Ze zdjęć, które opublikował "Fakt" można wywnioskować, że wokalistka bawiła się znakomicie. Piosenkarka cieszyła się wśród imprezowiczów sporym zainteresowaniem. W pewnym momencie nawiązała bliższy kontakt z tajemniczym mężczyzną, który także dał się porwać zabawie.

Po pląsach w rytmie najnowszych hitów Blanka opuściła klub. Na szczęście gwiazda nie wracała sama - towarzyszyła jej także grupa znajomych.

Jak można zauważyć na udostępnionych przez tabloid fotografiach - na powrót z wokalistką zdecydował się także tajemniczy mężczyzna, w towarzystwie którego bawiła się wcześniej 25-latka.

Wygląda na to, że imprezowicze mogą zaliczyć tamten wieczór do niezwykle udanych.

Zobacz też:

Allan Krupa i Blanka Stajkow jednak są parą? "Bejba" już zabrała głos

Słynne "bejba" zabrzmi w Kielcach. Niebawem dwa wyjątkowe koncerty Polsatu

Co za nowiny o Blance i światowej sławy wokaliście. Wielkie zaskoczenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Stajkow | Jason Derulo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy