Reklama
Reklama

Blake Lively miała dość. Pokazała intymne fotki na złość paparazzi

Blake Lively (35 l.) to jedna z bardziej znanych aktorek na świecie. Niedawno media obiegła informacja, że gwiazda spodziewa się czwartego dziecka. Jak się można było spodziewać stan 35-latki, wzbudzi ogromne emocje. Nikt się jednak nie spodziewał tego, że sama Blake udostępni w sieci intymne fotografie z błogosławionego stanu.

Blake Lively to taka gwiazda, która raczej nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym w sieci. Oczywiście udostępnia na swoim instagramowym koncie fotografie, jednak zawsze stara się nie zdradzać wszystkiego ze swojego życia. Niedawno zamieściła dość intrygującą galerię fotek, na których ostentacyjnie pokazuje przebieg swojej ciąży.

Okazuje się, że gwiazda miała ważny powód, aby udostępnić w sieci te fotografie.

Reklama

Blake Lively opublikowała ciążowe zdjęcia i powiedziała dość

Blake Lively pojawiła się na imprezie magazynu "Forbes" to właśnie wtedy pierwszy raz pokazała publiczne swój ciążowy brzuch. Aktorka wraz z ukochanym mężem Ryanem Reynoldsem spodziewa się czwartego dziecka.

Na instagramowym koncie aktorki pojawiło się kilka zdjęć. Widać na nich ciążowy brzuch, a także kilka ujęć, na których pozuje w kostiumie kąpielowym, a także z Taylor Swift. W opisie zdjęć wyjawiła, że miała ważny powód, aby opublikować taki post.

Okazuje się, że Blake postanowiła zwrócić się do wszystkich tych, którzy chciała tym zdjęciami zniechęcić nieco paparazzi, którzy polowali na jej prywatne zdjęcia. Gwiazda uznała, że sama je udostępni na swoich zasadach.

"Oto zdjęcia, na których jestem w ciąży w prawdziwym życiu, by 11 facetów czekających przed moim domem w końcu się odczepiło. Przerażacie mnie i moje dzieci. Dziękuję wszystkim innym za miłość i szacunek oraz za kontynuowanie obserwowania kont i publikacji, które udostępniają zdjęcia dzieci. I dziękuję mediom, które mają "politykę no kids". Dużo miłości!" - napisała Blake na swoim instagramowym koncie.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów. Większość była zachwycona wyglądem aktorki, inni gratulowali czwartego dziecka.

"Pięknie"

"Cudowna"

"Wkurza mnie, że musisz udostępniać takie prywatne zdjęcia, aby próbować odzyskać swoją prywatność..." - pisali obserwatorzy Blake.


Zobacz także:

Blake Lively pogrążona w żałobie. Nie żyje jej tata
Piękna aktorka oszpecona kreacją. Plus 10 kilo...?
Mila Kunis i Ashton Kutcher wspierają Ukrainę. Pozostali aktorzy idą w ich ślady


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blake Lively
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy