Reklama
Reklama

Zachwycająca Blake Lively w ciąży! To już czwarte dziecko z Ryanem Reynoldsem

Blake Lively zaskoczyła fanów i fotoreporterów, gdy pojawiła się na imprezie i z dumą zaprezentowała... ciążowy brzuszek! 35-letnia gwiazda związana jest z Ryanem Reynoldsem, z którym wspólnie wychowują już trójkę dzieci.

Blake Lively i Ryan Reynolds spodziewają się czwartego dziecka

Blake Lively w czwartej ciąży

Blake Lively jest w ciąży! Amerykańska aktorka postanowiła podzielić się ze światem dobrymi nowinami podczas gali magazynu Forbes w Nowym Jorku. Na ściance zaprezentowała się w złotej kreacji opinającej się na brzuszku. 

Gwiazda spodziewa się już czwartego dziecka, troje wychowuje wspólnie z mężem, Ryanem Reynoldsem. Wiadomość wywołała duże zaskoczenie, ponieważ para dotychczas milczała na temat kolejnego potomka i nie komentowała medialnych doniesień.

Reklama

Na zdjęciach z gali magazynu Forbes można dostrzec wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Krótka, złota sukienka podkreślała ciążowe kształty aktorki. Uśmiechnięta Blake nie żałowała sobie zdjęć i chętnie pozowała na ściance. 

Blake Lively i Ryan Reynolds spodziewają się czwartego dziecka

Przypomnijmy, Blake Lively i Ryan Reynolds są małżeństwem od 2021 roku. Wychowują razem trójkę dzieci: 7-letnią James, 5-letnią Inez i 2-letnią Betty. Uchodzą za jedną z najpiękniejszych par Hollywood.

Chętnie mówią o swoim związku i słyną z zabawnych wzajemnych komentarzy na swój temat. Wszystko wskazuje na to, że za kilka miesięcy powitają na świecie kolejnego członka swojej rodziny. Gratulacje!

***

Zobacz także:

Blake Lively i Ryan Reynolds niczym para królewska! Chyba nikt ich nie przebije

Blake Lively i Ryan Reynolds kochają się na zabój. W czym tkwi sekret ich udanego związku?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blake Lively | Ryan Reynolds
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy