Reklama

Reklama

Reklama

Blac Chyna i Rob Kardashian wrócą do siebie?!

Minął dzień od spektakularnego rozstania Blac Chyny i Roba Kardashiana, a już spekuluje się, że para wróci do siebie lada moment!

O rozstaniu pary dowiedzieliśmy się w niedzielę, gdy Rob opublikował w sieci serię zdjęć i filmów, w których żalił się, że jego partnerka, Blac Chyna odeszła od niego, zabierając ze sobą ich córkę, meble i drogocenne obrazy.

Okazało się jednak, że Blac Chyna od dawna planowała zerwanie zaręczyn i wyprowadzkę z willi. Celebrytka chciała to zrobić zaraz po tym, jak tylko zostanie mamą. Plan zrealizowała za plecami Roba.

W internecie pojawiły się także smsy, z których wynika, że głównym planem celebrytki było przejęcie nazwiska od swojego przyszłego męża. Gdy siostry Kardashian zdecydowanie sprzeciwiły się jej zamiarom, Chyna postanowiła przyspieszyć wyprowadzkę.

Reklama

Teraz głos w sprawie zabrała Blac Chyna. Celebrytka tłumaczyła, że powodem rozstania był jego brak zaufania i chęci zmiany.

Do dyskusji włączyła się również mama Chyny - Tokyo Toni, która zapewniła, że Roba darzy równie wielkim uczuciem jak córkę. Podkreśliła, że powodem wyprowadzki Chyny jest chorobliwa zazdrość Kardashiana.

Dodała, że postara się pomóc ich związkowi przez miłość i mądre słowa. "Koniec końców oni i tak będą razem, obiecuję!" - napisała.

Wierzycie jej?

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy