Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Bilguun Ariunbaatar rozstał się z partnerką!

Narodziny dziecka to rewolucja w związku. Niestety, nie każdej parze udaje się wyjść z niej obronną ręką. Bilguun Ariunbaatar (31 l.) właśnie rozstał się ze swoją partnerką.

Patrząc na zdjęcia, które pochodzący z Mongolii komik umieszcza na portalach społecznościowych, można by sądzić, że to szczęśliwy, spełniony człowiek. Ale nie do końca tak jest. Jak dowiedział się tygodnik "Twoje Imperium", satyryk boryka się z problemami osobistymi.

Reklama

Związek z Izabelą, lekarką i matką jego 14-miesięcznej córki, nie układa się. Od dłuższego czasu para mieszka oddzielnie. - To nie była łatwa decyzja, lecz sądzę, że jedyna słuszna - mówi "Twojemu Imperium" była narzeczona celebryty, Izabela Liebert.

- Przechodzimy być może chwilowy kryzys. Być może kiedyś każde z nas zrozumie swoje błędy i wyciągnie wnioski. Na dziś każde z nas prowadzi osobne życie, nie wchodząc przy tym w jakiekolwiek konflikty.

Oboje dokładają starań, by córka Tosia nie ucierpiała na tym, że jej rodzice nie mogą się dotrzeć.

- Córka to nasz skarbeniek, robimy wszystko, żeby czuła się komfortowo. Z racji zawodu Bilguuna próbujemy znaleźć jak najwięcej czasu, by spędzać go we troje. Udaje się. Staramy się ze wszystkich sił nadrabiać braki obecności Billa w wychowaniu małej - dodaje Izabela Liebert.

***

Zobacz więcej materiałów:

Twoje Imperium

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bilguun Ariunbaatar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje